جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
دنياي موبايل و كامپيوتر؛

دنياي موبايل و كامپيوتر؛
خبرگزاري فارس: اگرچه iPad اپل محبوب‌ترين رايانه لوحي جهان محسوب مي‌‌شود اما كارشناسان بر پايه بررسي جديد خود به اين نتيجه رسيده‌اند كه رايانه لوحي تازه‌وارد Kindle Fire آمازون مي‌تواند محبوبيت iPad را به ميزان قابل ملاحظه كاهش دهد.
Date:1390/9/27

به گزارش فارس به نقل از الكترونيستا، مركز تحقيقاتي IDC در گزارشي جديد اعلام كرده است كه سهم سيستم‌عامل اندرويد در دنياي رايانه‌هاي لوحي از 4/32 درصد به 3/40 درصد خواهد رسيد كه در اين جريان Kindle Fire مهم‌ترين نقش را برعهده خواهد داشت.
لازم به ذكر است كه وجود برخي مدل‌هاي ديگر از رايانه‌هاي لوحي از جمله Nook Tablet باعث شد تا سهم اپل در دنياي رايانه‌هاي لوحي از 5/61 درصد در تابستان امسال به 59 درصد برسد.
رايانه لوحي BlackBerry PlayBook نيز در اين جريان با كاهش محبوبيت خود نزد كاربران مواجه شده و سهم آن در بازار جهاني از 1/1 درصد به 7/0 درصد رسيده است. همچنين TouchPad اچ‌پي نيز صاحب 5 درصد اين بازار است.
"تام مينلي" از كارشناسان مركز IDC اعلام كرده است كه iPad اپل براي حفظ موقعيت خود به عنوان محبوب‌ترين رايانه لوحي دنيا در سال 2012 ميلادي با مشكلات فراواني مواجه خواهد شد.
انتهاي پيام/ح

فارس


Rss Services Print  -(6 Body)  Visitor Count: 1395
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image