جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
كم‌فروشي اينترنت و برخوردهاي عجيب و غريب

كم‌فروشي اينترنت و برخوردهاي عجيب و غريب
Date:1390/7/2

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: جامعه اطلاعاتي -فناوري اطلاعات

مدير يك شركت اينترنتي تاكيد كرد:‌ بعيد است كم فروشي در حوزه اينترنت و پهناي باند توسط شركت‌هاي اينترنتي صورت گرفته باشد.

نويد هاشمي در گفت‌وگو با خبرنگار سرويس فن‌آوري اطلاعات خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: يكي از موضوعات قابل بررسي اين است كه اصولا سود يك شركت اينترنتي در زمينه اينترنت كم است و اين موضوع قابل بررسي است كه چه سهمي از هزينه يك شركت اينترنتي صرف پهناي باند اختصاص يافته مي‌شود كه بعد از بررسي اين موضوع به اين نتيجه مي‌رسيم كه سودي كه در اين زمينه به شركت‌ها مي‌رسد، بسيار ناچيز است كه بخواهند در اين زمينه كم‌فروشي كنند تا به سود برسند.

وي افزود: چيزي كه به ISPها و شركت‌هاي فعال در حوزه اينترنت ضربه مي‌زند، تغيير قوانين و برخوردهاي عجيب و غريب با شركت‌ها است و تغيير زود به زود قوانين بسياري از شركت‌ها را با مشكلات مواجه كرده است.

هاشمي تصريح كرد: از ابتدايي كه شركت ارتباطات زيرساخت پهناي باند نداشت و شركت‌هاي خصوصي وارد اين عرصه شدند و به ديش‌گذاري و فعاليت در اين زمينه اقدام كردند و بعد از آن مجوزهاي ICPها به ISDPها تبديل شد اما حالا اين شركت‌ها با مشكلاتي مواجه شده و به سمت ورشكستگي مي‌روند.

مدير يك شركت اينترنتي تاكيد كرد: واقعيت اين است كه بي‌ثباتي، بيش‌ترين لطمه را به بازار حوزه ارتباطات و فن‌آوري اطلاعت وارد مي‌كند و از سويي امنيت بايد به اين بازار وارد و در اين زمينه كارهاي مورد نياز انجام شود.

وي تاكيد كرد: مواد اوليه در اين حوزه به گونه‌اي است كه بايد براي خريد آن دلار پرداخت شود، مثلا براي خريد STM1 بايد دلار پرداخت شود و اين درحالي است كه ارزش دلار در حال افزايش مي‌يابد؛ بنابراين بايد در اين حوزه، در بحث قوانين و نوع فعاليت توجه و دقت فراواني شود.

انتهاي پيام

ايسنا


Rss Services Print  -(0 Body)  Visitor Count: 1031
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image