جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
حسن عباسي: چشم كاربران اينترنت مخفيانه توسط وب‌كم‌‌ها اسكن مي‌شود

حسن عباسي: چشم كاربران اينترنت مخفيانه توسط وب‌كم‌‌ها اسكن مي‌شود
به صورت هفتگي، ماهانه و سالانه هر وب‌سايتي را كه مراجعه كنيد، نموداري رنگي ترسيم مي‌شود كه شما را كنترل مي‌كند. البته همين امروز سازمانهاي امنيتي داخل كشور نيز مي‌توانند با حكم قضايي اين كار را انجام دهند.
Date:1390/7/2

فارس نوشت:

رئيس مركز بررسي‌هاي دكترينال امنيت بدون مرز گفت: آمريكا با پايان تاريخ مصرف حادثه يازده سپتامبر، به نبال يك خودزني ديگر از اين جنس در فضاي سايبري است.

حسن عباسي رئيس مركز بررسي‌هاي دكترينال امنيت بدون مرز كه در همايش «حزب الله سايبري» با عنوان "كليك‌هاي پايداري" سخن مي‌گفت، اظهار داشت: چشم فرد كاربر دستگاه لپ‌تاب و يا رايانه توسط وب‌كم‌‌ها اسكن مي‌شود و اثر انگشت وي نيز ضبط مي‌شود، حتي صداهاي شما نيز توسط windows و نرم‌افزار‌هاي طراحي شده اين سازمان ضبط مي‌شود و با وصل شدن اولين بار شما به اينترنت كد 13 رقمي براي ID مورد نظر در سازمان NSA تعريف مي‌شود و همه كارهايي كه شما توسط اين كامپيوتر انجام مي‌دهيد، ضبط و ثبت مي‌شود.

وي در همين زمينه افزود: به صورت هفتگي، ماهانه و سالانه هر وب‌سايتي را كه مراجعه كنيد، نموداري رنگي ترسيم مي‌شود كه شما را كنترل مي‌كند. البته همين امروز سازمانهاي امنيتي داخل كشور نيز مي‌توانند با حكم قضايي اين كار را انجام دهند.

رئيس مركز بررسي‌هاي دكترينال امنيت بدون مرز خطاب به فعالان سايبري ادامه داد: امروز كه شما دانشجو هستيد خيلي اطلاعات شما مهم نيست، اما وقتي كه يك روزي مسئوليت مهم و حساسي را در جايي عهده‌دار شديد، تمام اطلاعات شما را دارند و آن را مطالعه مي‌كنند.

عباسي خاطر نشان كرد: بسياري از اطلاعات دستگير شدگان و اغتشاشگران حوادث پس از انتخابات كه توسط سازمان‌هاي جاسوسي با پوشش علمي و غيره به برخي كشورهاي غربي رد شده بودند اعتراف كردند كه همه اطلاعات آنها در دست شبكه غربي بود.

وي گفت: امروز دغدغه عمده ما اين است كه بخش عمده‌اي از جوانان ما كه در فضاي سايبر رفته‌اند، سوخته‌اند و همه مشخصات و عمليات آنها در دست اين شبكه است. بنابراين به را حتي مي‌توانند براي اين فرد در هر كجاي جهان برنامه‌ريزي كند.

اين كارشناس مسايل استراتژيك همچنين اظهار داشت: NSA به شدت از اينكه بخشي از اطلاعات آن توسط ما منتشر شده است، عصباني است.

عباسي با بيان اينكه من از رفتن به اينترنت نهي نمي‌كنم، افزود: ولي با اين توضيحات بايد بدانيم كه تحت كنترل هستيم، لذا بايد نگاه دشمن به خود را هوشمندانه بسنجيم. دشمن به شدت عليه جامعه مسلمان ما داراي موضع خصمانه است و عليه دين ما در جنگ است علاوه بر اسلام‌هراسي، اسلام‌ستيزي مي‌كند و با اسلام دشمن هستند.

وي با بيان اينكه حضور ما در اينترنت عمليات در زمين دشمن است، گفت: اولين كشوري كه استراتژي خود را جنگ نامتقارن قرارداد، جمهوري اسلامي ايران بود و دكترين نظامي خود را تعريف كرد.

رئيس مركز بررسي‌هاي دكترينال امنيت بدون مرز پيشنهاد داد: دوستان حزب‌الله سايبري بايد اقدامات خود در فضاي سايبر را براساس اقدامات نامتقارن طراحي كنند، يعني بايد اطلاعات خود را در اينترنت مخدوش كنيد، ID خود را خيلي مشخص نكنيد لذا مي‌توان در فضاي سايبر بود ولي قواعد ساخته شده توسط دستگاه‌هاي امنيتي دشمن را مخدوش و به استراتژي‌ او حمله كرد.

عباسي هشدار داد: ايالات متحده آمريكا سال گذشته قانوني تصويب كرد كه رسما اعلام مي كند كه به هيچ كشوري حمله اتمي نخواهد كرد و دو كشور ايران و كره شمالي را استثنا كرد كه در خبرگزاري فارس و سايت مشرق منتشر شد.

در اين قانون آمده است اگر كشوري به خاك ايالت متحده حمله سايبريي كند، آمريكا مجاز است به آن كشور بدون اجازه و هماهنگي با سازمان ملل حمله اتمي كند.

وي با اشاره به سناريوي پشت پرده آمريكا متذكر شد: آمريكا اين بار بعد از تمام شدن حادثه يازده سپتامبر، در فضاي سايبر خودزني خواهد كرد، و تصميم دارد يك نوع حمله سايبري شبيه حادثه يازده سپتامبر را به فضاي سايبر خود انجام دهد و و اقدام به تصويب و آماده كردن قوانين مربوطه كرده است.

رئيس مركز بررسي‌هاي دكترينال امنيت بدون مرز افزود: رسانه هاي دشمن درباره همايش امروز گفتند هكرهاي جمهوري اسلامي همايش گذاشتند. لذا پروپاگراندا و تبليغات سياست دشمني از هر حركت ما يك قطعه پازل درست مي‌كند تا برنامه خود را عملياتي كند.

عباسي ادامه داد: تاريخ غرب تاريخ بهانه‌جويي است، لذا باشگاه تاريخ به جنگ‌ها در غرب در همه جنگ‌ها يك بهانه ساخته شده و بعد جنگ را راه انداختند. بنابراين حزب‌الله سايبري طبق تدبير امام(ره) جامعه پازل دشمن را كامل نخواهد كرد، بلكه با يك تاكتيك هوشمندانه توطئه‌هاي دشمن را خنثي مي‌كنيم. اينكه دشمن اعلام مي‌كند كه در ايران بيش از 500 هزار سايبر كماندو و يا هكر وجود دارد ما را بزرگ نمي‌كند بلكه براي اجراي قدم به قدم پروژه خود زمينه‌ساز مي‌كند.

وي در ادامه سخنان خود تاكيد كرد: جريان حزب‌الله در فضاي سايبر جرياني است كه كار فرهنگي مي‌كند، جرياني است كه فرهنگ ايثار و شهادت را زنده نگه داشته است و در مقابل وب‌سايت‌هاي مستهجن آمريكايي صف‌آرايي كرده است. به جرات اعلام مي‌كنيم كه در فضاي سايبر، جريان حزب‌الله با قواعد فرهنگي خود فعال است.

اين كارشناس مسايل استراتژيك گفت: اقتصاد ايالات متحده امروز با بدهي 14 تريليون دلاري كه معادل يك سوم گردش‌هاي جهاني است در حال آب شدن و از هم پاشيدگي است و به همين دليل سعي مي‌كند با بهانه‌هاي مختلف جنگ‌هاي مختلف را در جهان راه‌اندازي كند، لذا ما بايد مراقب كنش‌ها، رفتارها باشيم و با درايت و دقت در فضاي سايبري عمل كنيم تا بتوان پيام جهان اسلام را به همگان برساند.

عصر ايران


Rss Services Print  -(1 Body)  Visitor Count: 1083
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image