جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
همكاري غول اينترنت دنيا با ايران براي اينترنت ملي

همكاري غول اينترنت دنيا با ايران براي اينترنت ملي
Date:1390/4/12

وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات از همكاري كشور كره جنوبي با ايران براي راه اندازي شبكه ملي اينترنت و انتقال تجارب در زمينه افزايش پهناي باند اينترنت خبر داد.

به گزارش مهر، رضا تقي پور امروز شنبه در حاشيه بازديد سفر هيئت ارتباطات كره جنوبي به ايران بر گسترش همكاري هاي دو كشور در بخش ارتباطات و فناوري اطلاعات تاكيد كرد و اظهار داشت: سفر هيئت ارتباطات كره جنوبي به ايران در راستاي پيشرفتها و دستاوردهاي اين كشور در زمينه دولت الكترونيك و زيرساختهاي ديجيتالي ترتيب داده شده است.
وي با بيان اينكه ايران در برنامه پنجم توسعه به بحث دولت الكترونيك نگاه پررنگ تري خواهد داشت، ادامه داد: در اين راستا با هيئت ارتباطات كره جنوبي مذاكراتي در رابطه با دولت الكترونيك، امنيت فضاي سايبر و شبكه ملي اينترنت داشتيم كه اين مذاكرات در قالب نشستهاي دو جانبه طي دو روز آينده ادامه خواهد داشت.

تقي پور با تاكيد براينكه تاكنون 7 جلسه مشترك با كره جنوبي در بخش ارتباطات و فناوري اطلاعات برگزار شده است، گفت: اين مذاكرات بيشتر در رابطه با تامين امنيت ديتا و مديريت اينترنت و تبادل اطلاعات در اين بخش بوده است. همچنين در زمينه همكاريهاي مخابراتي و ارتباطي نيز با شركتهاي مخابراتي SK و KT مذاكراتي صورت پذيرفته است.

وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با بيان اينكه در زمينه باند پهن قصد گسترش همكاري با كره جنوبي را داريم، يكي از محورهاي مورد مذاكره در اين سفر را همكاري كره جنوبي در زمينه ايجاد شبكه ملي اطلاعات و انتقال تجارب در زمينه پهناي باند براي اين شبكه ملي برشمرد.

[ نقل قول اين مقاله در سايت/ وبلاگ/ فروم خودتان ]

[ نقل قول اين مقاله در سايت/ وبلاگ/ فروم خودتان ]

براي قرار دادن اين مقاله در سايت يا وبلاگ خودتان،
كد زير را در سايت يا وبلاگتان كپي كنيد.

پيش نمايش:

همكاري غول اينترنت دنيا با ايران براي اينترنت ملي
?? تير ????
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات از همكاري كشور كره جنوبي با ايران براي راه اندازي شبكه ملي اينترنت و انتقال تجارب در زمينه افزايش پهناي باند اينترنت خبر داد. به گزارش مهر، رضا تقي پور امروز شنبه در حاشيه بازديد سفر هيئت ارتباطات كره جنوبي به ايران بر گسترش همكاري هاي دو كشور در بخش ارتباطات و فناوري اطلاعات تاكيد كرد و اظهار داشت: سفر هيئت ارتباطات كره جنوبي به ايران در راستاي پيشرفتها و دستاوردهاي اين كشور در زمينه دولت الكترونيك و زيرساختهاي ديجيتالي ترتيب داده شده است. وي با بيان اينكه ايران در برنامه پنجم توسعه به بحث دولت الكترونيك نگاه پررنگ تري خواهد داشت، ادامه داد: در اين راستا با هيئت ارتباطات كره جنوبي مذاكراتي در رابطه با دولت الكترونيك، امنيت فضاي سايبر و شبكه ملي اينترنت داشتيم كه اين مذاكرات در قالب نشستهاي دو جانبه طي دو روز آينده ادامه خواهد داشت. ? تقي پور با تاكيد براينكه تاكنون 7 جلسه مشترك با كره جنوبي در بخش ارتباطات و فناوري اطلاعات برگزار شده است، گفت: اين مذاكرات بيشتر در رابطه با تامين امنيت ديتا و مديريت اينترنت و تبادل اطلاعات در اين بخش بوده است. همچنين در زمينه همكاريهاي مخابراتي و ارتباطي نيز با شركتهاي مخابراتي SK و KT مذاكراتي صورت پذيرفته است. ? وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با بيان اينكه در زمينه باند پهن قصد گسترش همكاري با كره جنوبي را داريم، يكي از محورهاي مورد مذاكره در اين سفر را همكاري كره جنوبي در زمينه ايجاد شبكه ملي اطلاعات و انتقال تجارب در زمينه پهناي باند براي اين شبكه ملي برشمرد.

© 2011 - الف

الف


Rss Services Print  -(2 Body)  Visitor Count: 918
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image