جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
دنياي موبايل و كامپيوتر؛اندرويد قافيه را به آيفون باخته است

دنياي موبايل و كامپيوتر؛اندرويد قافيه را به آيفون باخته است
خبرگزاري فارس: عليرغم تلاش فراوان گوگل براي جا انداختن سيستم عامل اندرويد در بازار چنين به نظر مي رسد كه بازار سيستم عامل هاي همراه كماكان در كنترل آيفون است و گوگل فعلاً شانس چنداني براي موفقيت ندارد.
Date:1390/4/12

به گزارش فارس به نقل از تك وب، بررسي هاي موسسه تحقيقاتي نيلسن نشان مي دهد آندرويد اگر چه هنوز سهم بيشتري از بازار سيستم عاملهاي همراه را در آمريكا در اختيار دارد، اما سرعت رشد آيفون بسيار بيشتر از آندرويد است و با اين سرعت رشد آندرويد به زودي سهم برتر خود را از دست مي دهد.
در ماه مي حدود 27 درصد از گوشي هاي هوشمند به فروش رفته در آمريكا مجهز به آندرويد بودند و اين رفم نسبت به ماه هاي قبل از آن تغيير معناداري نكرده است، اما در مقابل ميزان فروش گوشي هاي آيفون از 10 درصد در ماه مارس به 17 درصد در ماه مي افزايش يافته است.
به طور كلي آندرويد 38 درصد و سيستم عامل iOS آيفون 27 درصد از كل بازار سيستم عامل هاي همراه را در اختيار دارند، اما توازن قوا به سرعت به نفع آيفون در حال تغيير است.
ضعف هاي امنيتي آندرويد و امكان انتقال بي سروصداي اطلاعات شخصي كاربران از طريق گوشي هاي آندرويد دو عامل اصلي كاهش سهم اين سيستم عامل در بازار دانسته شده است.
انتهاي پيام/ح

فارس


Rss Services Print  -(1 Body)  Visitor Count: 1008
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image