جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
طرح‌هاي جديد مكالمه، پيام كوتاه و اينترنت ايرانسل

طرح‌هاي جديد مكالمه، پيام كوتاه و اينترنت ايرانسل
خبرگزاري فارس: همزمان با جشنواره تابستان 90 ايرانسل از عرضه سه طرح جديد ويژه مكالمه، پيام كوتاه و اينترنت همراه (GPRS) تحت عنوان طرح X3 خبر داد.
Date:1390/4/12

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي ايرانسل، اين سه طرح، با هدف تسهيل دسترسي و استفاده مشتركين از خدمات گوناگون ايرانسل، به تمامي مشتركين قديمي و جديد سيم كارت هاي اعتباري اين شبكه تلفن همراه ارائه شده‌اند. با اين طرح ها، مشتركين مي توانند بر اساس نياز و نيز ميزان و نوع استفاده از خدمات، طرح مورد نظر خود را با پرداخت مبلغ 99هزار ريال، به سادگي و تنها با شماره‌گيري يك كد دستوري انتخاب و هزينه‌هاي خود را تا ميزان قابل توجهي كاهش دهند.
براساس اين گزارش، در طرح شماره يك، مشتركين با شماره گيري كد دستوري#1*1*5*7*140* مي توانند 500 پيام كوتاه داخل شبكه ارسال و 100 دقيقه با ديگر مشتركين ايرانسل صحبت كنند، در طرح شماره 2، مشتركين با شماره گيري كدستوري #2*1*5*7*140* امكان 100 دقيقه مكالمه داخل شبكه و 1 گيگابايت استفاده از خدمات GPRS ايرانسل را به دست مي آوردند.
در طرح شماره 3 نيز مشتركين با شماره گيري كدستوري #3*1*5*7*140* و پرداخت 99هزار ريال، امكان ارسال 500 پيام كوتاه داخل شبكه و 1 گيگابايت ترافيك اينترنت همراه را به دست مي آورند.
با انتخاب هر يك از اين طرح‌ها، امكان ارسال يي پيام چندرسانه‌اي (MMS) رايگان نيز در اختيار مشترك قرار مي‌گيرد.
مهلت استفاده از اين طرح ها، 30 روز پس از تاريخ فعال‌سازي هر طرح تعيين شده، اما در صورت انتخاب هريك از طرح‌ها، مشترك مي‌تواند دوره اعتبار را تا 90 روز تمديد كند.
همزمان با فعال‌سازي طرح‌هاي فوق، مي‌توان از بسته‌هاي افزايشي ايرانسل نيز استفاده نمود اما مشتركين در طول هر 24 ساعت، تنها مي‌توانند يكي از طرح‌ها يا بسته‌هاي افزايشي ايرانسل را فعال كنند.
مشتركين مي توانند در هر زمان با شماره‌گيري كد دستوري مربوطه، مدت زمان باقيمانده از طرح انتخابي و نيز ميزان باقيمانده از مدت زمان مكالمه، ترافيك GPRS يا اعتبار پيامك‌ يا پيام‌ چندرسانه اي را بررسي كنند.
اطلاعات بيشتر در خصوص طرح X3 و نحوه اطلاع از زمان و اعتبار باقي مانده طرح انتخابي در وب سايت ايرانسل به نشاني www.irancell.ir قرار گرفته است.
انتهاي پيام/ح

فارس


Rss Services Print  -(5 Body)  Visitor Count: 1917
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image