جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
وزير ارتباطات خبر داد: در شبكه‌ي ملي ارتباطات، اينترنت حذف نخواهد شد

وزير ارتباطات خبر داد: در شبكه‌ي ملي ارتباطات، اينترنت حذف نخواهد شد
تقي‌پور: شبكه‌ي ملي اطلاعات با هشت مگابايت در منازل قابل استفاده خواهد بود كه در حال ظرفيت‌سازي هستيم كه با 20مگابايت براي كساني كه درخواست آن را داشته باشند، قابل استفاده باشد.
Date:1390/4/12

تقي‌پور : شبكه‌ي ملي اطلاعات با هشت مگابايت در منازل قابل استفاده خواهد بود كه در حال ظرفيت‌سازي هستيم كه با 20مگابايت براي كساني كه درخواست آن را داشته باشند، قابل استفاده باشد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني دولت به نقل ازايسنا ،رضا تقي‌پور درباره اينترنت ملي اظهار كرد: سازمان فن‌آوري اطلاعات مامور راه‌اندازي شبكه ملي اينترنت است كه هم‌اكنون وارد فاز پياده‌سازي آن شده‌ايم، اما در اين پروسه، شبهه‌اي وجود دارد كه با راه‌اندازي آن، اينترنت چه خواهد شد؟
وزير ارتباطات : در شبكه‌ي ملي ارتباطات، اينترنت حذف نخواهد شد.
وي ادامه داد: مبناي اصلي كار ما در كشور شبكه‌ي ملي اطلاعات است، چرا كه در 95 درصد كاربرد‌ها به اينترنت نياز نيست؛ به عنوان مثال اكنون ما مي‌خواهيم با مركز تجارت داخلي كه در كنارمان وجود دارد، ارتباط برقرار كنيم، بايد ابتدا به فضاي اينترنتي خارج از كشور مراجعه كنيم و سپس به داخل كشور و مركز مدنظر مراجعه كنيم اما با اين سرويس، سرويس اينترنت يكي از شبكه‌هاي داخلي خواهد بود.
وي هم‌چنين خاطر نشان كرد: در دهه‌ي اخير 10 درصد افزايش ضريب نفوذ ارتباطات به رشد 1.4 درصدي توليد ناخالص داخلي منجر شده است كه اين از اهميت ارتباطات نشان دارد.
او كه در سومين اجلاس مديران فن‌آوري اطلاعات ارتباطات و تحول اداري سخن مي‌گفت، در پايان به راه‌اندازي خريد الكترونيكي از طريق پست شبكه‌اي اشاره و خاطر نشان كرد: در سال گذشته يك ميليون و 100 هزار تراكنش در اين شبكه‌ي پست صورت گرفت و كالا جابه‌جا شد.

دولت


Rss Services Print  -(1 Body)  Visitor Count: 1019
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image