جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
گزارش توسعه پايدار نوكيا در سال ????

گزارش توسعه پايدار نوكيا در سال ????
ايتنا - نوكيا گزارش توسعه پايدار خود در سال ???? را منتشر كرد.
Date:1390/4/12

اين گزارش شامل اطلاعات، حقايق، نمودارها و مثال‌هايي از مسئوليت‌هاي سازماني و فعاليت‌هاي زيست‌محيطي نوكيا در مديريت عملكردها و توسعه راهكارهاي موبايل مي‌شود.

به گزارش ايتنا، استراتژي توسعه پايدار نوكيا به اين دليل طراحي شده است كه مناسب‌ترين و مربوط‌‌ترين حوزه‌ها را به تجارت نوكيا و تمام گروه‌هاي مرتبط پوشش دهد.

اين گزارش هفت حوزه از چالش‌هاي جهاني را كه در آن نوكيا به عنوان بخشي از راهكار، نقش مهمي بازي كرده توصيف مي‌كند.

اين حوزه‌ها توسعه اقتصادي، استخدام، تغييرات اقليمي و مصرف انرژي، سلامت، اصول اخلاق، آموزش و استفاده از منابع و نگهداري از طبيعت را در برمي‌گيرد.

در اين گزارش نوكيا استراتژي‌ها و دستاوردهايش را تحت هر كدام از اين حوزه‌ها مطرح مي‌كند.

استفان الوپ، مدير ارشد اجرايي نوكيا، در اين گزارش گفت: «توسعه پايدار در هر كاري كه ما در نوكيا انجام مي‌دهيم وجود دارد. از روش اجرا گرفته تا طراحي محصولات و ارائه خدمات. ما بر اين باوريم كه با ايجاد ارتباط ?.? ميليارد نفر در سراسر جهان با استفاده از گوشي‌هاي نوكيا و در نتيجه توسعه پايدار براي نوكيا نوعي گرايش موقت به حساب نمي‌آيد، بلكه راهي براي هدايت تجارت است. يعني تشويق رشد پايدار، پشتيباني از جوامع پايدار و ايجاد انتخاب پايدار براي كاربران.»

نوكيا از سال ???? گزارش مسئوليت‌هاي سازماني خود را منتشر و گزارش‌هاي فعاليت‌هاي زيست‌محيطي را از سال ???? ارائه داده است. اطلاعات اصلي در مورد توسعه پايدار نوكيا در گزارش سالانه‌ نوكيا در Form ??-F در مارس ???? منتشر شد

ايتنا


Rss Services Print  -(1 Body)  Visitor Count: 1162
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image