جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
دنياي موبايل و كامپيوتر؛سامسونگ خواستار تحريم محصولات اپل در آمريكا

دنياي موبايل و كامپيوتر؛سامسونگ خواستار تحريم محصولات اپل در آمريكا
خبرگزاري فارس: شركت سامسونگ از ايالات متحده خواست جلوي واردات محصولات مورد نياز اپل براي توليد آيفون و آي پد را به داخل خاك اين كشور بگيرد.
Date:1390/4/11

به گزارش فارس به نقل از آسوشيتدپرس، با بالاگرفتن درگيري و منازعه دو طرف سامسونگ به طور جدي عليه اپل وارد عمل شده و قصد دارد به هر نحو ممكن اين شركت را محكوم كند.
درگيري دو طرف زماني آغاز شد كه اپل سامسونگ را به كپي برداري از روي محصولات خود متهم كرد و اعلام نمود اين شركت طراحي گوشي هوشمند و تبلت خود را با تقليد صرف از روي آيفون و آي پد انجام داده است.
سامسونگ به شدت از اين ادعا عصباني شد و شكايت متقابلي را از اپل مطرح كرد و حتي خواستار افشاي طراحي مدل هاي بعدي آيفون و آي پد شد تا مشخص شود ادعاهاي اپل بي اساس بوده است.
سامسونگ در تازه ترين شكايت خود كه به كميسيون فدرال ارتباطات آمريكا ارائه شده، مدعي گرديده كه اپل 5 حق اختراع ثبت شده به نام اين شركت را نقض كرده و با توجه به اين تخلف بايد جلوي واردات محصولات اپل به خاك آمريكا گرفته شود. اين محصولات عبارتند از iPhone 4، iPad 2 و iPod Touch.
اگر چه اپل يك شركت آمريكايي است، اما بسياري از محصولات توليدي آن در چين مونتاژ شده و سپس به آمريكا صادر مي شوند. اپل با صدور اطلاعيه اي اين ادعاها را رد كرده است.
انتهاي پيام/ح

فارس


Rss Services Print  -(0 Body)  Visitor Count: 1011
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image