جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
تازه‌هاي وب و اينترنت؛مدير عامل گوگل: اينترنت هم مثل تلويزيون در غرب سانسور مي‌شود

تازه‌هاي وب و اينترنت؛مدير عامل گوگل: اينترنت هم مثل تلويزيون در غرب سانسور مي‌شود
خبرگزاري فارس: اريك اشميث مدير عامل گوگل پيش‌بيني كرد دولت هاي غربي و نهادهاي امنيتي در آينده، اينترنت را هم مانند تلويزيون و ديگر رسانه هاي موجود سانسور خواهند كرد.
Date:1390/4/11

به گزارش فارس به نقل از نيويورك تايمز، وي گفت شبكه هاي تلويزيوني مختلف در جهان توسط دولت ها كنترل و سانسور مي شوند و همين سرنوشت در انتظار اينترنت هم خواهد بود.
از نظر وي دولت ها دوست دارند اخبار و ايده هاي محبوب خودشان را به مردم منتقل كنند و لذا براي اين كار از ابزار جديد مانند اينترنت هم استفاده كرده و در عين حال آن را سانسور نيز مي كنند.
به گفته وي، سانسور اينترنت در همه ابعاد و از طريق كنترل محتواي آنلاين، ابزاري همچون گوشي ها و رايانه ها، شبكه هاي اجتماعي صورت مي گيرد.
اين اظهارات رييس گوگل در حالي صورت مي گيرد كه اين شركت به علت نقض حريم شخصي كاربران و تبادل اطلاعات آنان با شركت هاي تبليغاتي ، دولت آمريكا و نهادهاي جاسوسي و اطلاعاتي بدون اطلاع و كسب رضايت مردم به شدت مورد انتقاد قرار دارد.
برطبق گزارشي كه ديروز منتشر شد اين شركت در 94 درصد از موارد اطلاعات مورد نظر كاخ سفيد در مورد كاربران گوگل را بدون هيچ مقاومتي در اختيار آنان گذارده است.
وي در اظهاراتي عجيب اظهار نگراني كرد به علت سياست هاي كنترلي شديد برخي دولت ها در آينده شاهد شكنجه و زنداني شدن كاركنان محلي شركت هايي همچون گوگل در ديگر كشورها باشيم.
انتهاي پيام/ح

فارس


Rss Services Print  -(1 Body)  Visitor Count: 1010
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image