جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
دنياي موبايل و كامپيوتر؛نرم‌افزار جديد براي مقابله با هكرهاي بانكي

دنياي موبايل و كامپيوتر؛نرم‌افزار جديد براي مقابله با هكرهاي بانكي
خبرگزاري فارس: شركت SAS نسخه تازه اي از نرم افزار ضد كلاهبرداري خود براي مقابله با مهاجمان اينترنتي و هكرها عرضه كرده است.
Date:1390/3/28

به گزارش فارس به نقل از بتانيوز، اين نرم افزار كه Fraud Management 3.2 نام دارد عملكرد دقيق تر و سريع تري دارد و به بانك ها امكان مي دهد با كنترل دقيق آخرين وضعيت حساب هاي بانكي مشتريانشان به طور آني و سريع حملات هكري و كلاهبرداري هاي احتمالي را كشف و شناسايي كرده و به طور جدي با آنها مقابله كنند.
بعد از خريداري اين نرم افزار گروه كارشناسي اين شركت مدل بهينه استفاده از نرم افزار ياد شده را مشخص كرده و بر مبناي الگوي تعاملات مالي بانك و سوابق حملات هكري نحوه به كارگيري اين نرم افزار را مشخص مي كند. در واقع اين نرم افزار بر مبناي فرايندهاي مدل سازي تجاري هر بانك بهينه شده و با آن سازگار مي شود.
امروزه پيچيدگي روزافزون بازارهاي مالي و خدمات مرتبط با آن باعث شده بانك ها و موسسات اعتباري به منظور مديريت حساب هاي مشتريان و مقابله با خطرات امنيتي به فناوري هاي مدرن و پيشرفته نياز داشته باشند. اين نرم افزار به گونه اي طراحي شده كه مي تواند پاسخگوي نيازهاي متنوع بانك ها در زمينه استفاده از خودپردازها، تعاملات مالي آنلاين و پرداخت هاي الكترونيك باشد.
انتهاي پيام/ح

فارس


Rss Services Print  -(0 Body)  Visitor Count: 1067
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image