جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
دنياي موبايل و كامپيوتر؛نگراني اروپا از پيشرفت چشمگير خدمات مخابراتي در آسيا

دنياي موبايل و كامپيوتر؛نگراني اروپا از پيشرفت چشمگير خدمات مخابراتي در آسيا
خبرگزاري فارس: اروپايي ها بيم دارند در حوزه نسل جديد خدمات مخابراتي و به خصوص استانداردهاي تلفن همراه از آسيايي ها و حتي امريكايي ها عقب بيفتند.
Date:1390/3/28

به گزارش فارس به نقل از اينفوورلد، نيلي كروش كميسيونر دستور كار ديجيتال كميسيون اروپا هشدار داده كه كشورهاي عضو ممكن است در زمينه ارائه خدمات نسل چهارم تلفن همراه از رقباي اصلي خود در قاره آسيا و آمريكا عقب بيفتند و نتوانند از مزاياي چنين فناوري هايي بهره بگيرند.
وي افزود تداوم اين وضعيت شكاف ديجيتال ميان اروپا با آسيا و امريكا را تشديد مي كند و لذا دولت هاي اروپايي بايد تلاش كنند هر چه سريع تر فناوري هاي ارتباطي و مخابراتي خود را به روز كنند.
كروش هشدار داد كه دولت هاي عضو بايد تا قبل از پايان سال 2012 موافقت خود با استفاده از باند فركانسي 800 مگاهرتز به منظور دسترسي به خدمات نسل چهارم تلفن همراه را اعلام كنند.
با استفاده از خدمات نسل چهارم تلفن همراه دسترسي به اينترنت و سرويس هاي ديتا بر روي گوشي ها با سرعت 100 مگابيت در ثانيه ممكن خواهد شد.
در حالي كه ارائه اين خدمت در كشوري مثل كره تا چند ماه ديگر آغاز مي شود اروپايي ها ممكن است تا سال 2014 هم به اين خدمات دسترسي پيدا نكنند.
انتهاي پيام/ح

فارس


Rss Services Print  -(0 Body)  Visitor Count: 973
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image