جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
دنياي موبايل و كامپيوتر؛پيش‌بيني رشد 2 برابري درآمد تبليغات موبايلي در سال 2011

دنياي موبايل و كامپيوتر؛پيش‌بيني رشد 2 برابري درآمد تبليغات موبايلي در سال 2011
خبرگزاري فارس: بسياري از كاربران موبايلي اعلام كرده‌اند تمايلي به مشاهده آگهي‌هاي تبليغاتي روي گوشي هوشمند و رايانه لوحي خود ندارند، اما شركت تحقيقاتي گارتنر در گزارش جديد خود پيش‌بيني كرده درآمد اين بازار در سال 2011 ميلادي نسبت به سال گذشته رشد دو برابري را پيش‌رو دارد.
Date:1390/3/28

به گزارش فارس به نقل از پي‌سي‌ورلد، طبق پيش‌بيني‌هاي جديد انجام شده در سال 2011 ميلادي درآمد بازار جهاني تبليغات موبايلي به 3.3 ميليارد دلار خواهد رسيد كه اين رقم از درآمد بازار مذكور در سال 2010 كه 1.6 ميليارد دلار بود دو برابر بيشتر است.
شركت تحقيقاتي گارتنر همچنين پيش‌بيني كرده است كه درآمد اين بازار روبه‌رشد در سال 2015 ميلادي به 20.6 ميليارد دلار مي‌رسد و در آن زمان نگاه كاربران به تبليغات منتشر شده روي دستگاه‌هاي الكترونيكي موبايلي تغيير مي‌كند.
تبليغات موبايلي صوتي و تصويري در دنياي تبليغات مجازي سريع‌ترين رشد را دارند و در مقابل آگهي‌هاي تبليغاتي منتشر شده در موتورهاي جست‌وجوگر و نقشه‌هاي الكترونيكي بيشترين درآمد را كسب مي‌كنند. درآمدهاي حاصل از آگهي‌هاي تبليغاتي حاصل از درآمد توليدكنندگان محصول، ناشران تبليغاتي و آگهي‌دهندگان است كه مجموع آن رو به افزايش است.
انتهاي پيام/ح

فارس


Rss Services Print  -(0 Body)  Visitor Count: 973
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image