جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
توليد برند اختصاصي موبايل در ايران

توليد برند اختصاصي موبايل در ايران
Date:1390/3/28

عبدالرضا مريداوي رئيس هيئت مديره ارتباط همراه گويا اروند كه هم اكنون گوشي هاي "جي ال ايكس" را در كشور توليد مي كند در گفتگو با مهر با اشاره به سفارش توليد گوشي هاي اختصاصي از سوي برخي شركتهاي داخلي به چيني ها اظهار داشت: اين امكان در كشور به وجود آمده كه شركتهايي كه سفارش گوشي دارند با هر گونه امكانات و با هر نامي از طريق شركت ارتباط همراه گويا اروند اين گوشي ها را با توليد داخلي داشته باشند كه اين امر سبب مي شود سفارش دهنده هزينه اي بابت واردات اين گوشي ها متحمل نشود.
وي با بيان اينكه با اجراي اين طرح در كشور علاوه بر حمايت از توليد داخل، جلوگيري از خروج ارز و افزايش اشتغالزايي را شاهد خواهيم بود ادامه داد: اين طرح در راستاي رقابت با گوشي هاي بي كيفيت و بي نام و نشان چيني انجام خواهد شد.

مريداوي با تاكيد براينكه ما مي توانيم گوشي هاي موبايلي كه در كشور چين توليد مي شود را با قيمتهاي پايين تري در ايران توليد كنيم، گفت:هم اكنون سفارش دهنده هاي عمده ما، گوشي هاي خود را براي توليد به چين سفارش مي دهند و پس از توليد وارد ايران مي كنند اما اين امكان هم اكنون وجود دارد كه اين گوشي ها در ايران توليد شود و براين اساس ما خط توليد خود را راه اندازي كرده ايم.

وي با بيان اينكه امكان توليد گوشي هاي ارزان قيمت و نيز گوشي هاي هوشمند با تضمين گارانتي و با هرگونه امكاناتي از طريق اين خط توليد فراهم شده است اضافه كرد: توليد در كارخانه جي ال ايكس انجام مي شود اما فروش انحصاري اين گوشي ها به سفارش دهنده به عنوان صاحب برند تعلق مي گيرد.

رئيس هيئت مديره ارتباط همراه گويا اروند ادامه داد: براين اساس حتي اپراتورهاي موبايل نيز مي توانند براي عرضه همزمان سيم كارت و گوشي از اين طرح استفاده كنند و گوشي هاي مورد نظر خود را سفارش دهند.

به گزارش مهر، شركت ارتباط همراه گويا اروند از جمله معدود شركتهايي است كه در پي برنامه هاي وزارت صنايع براي توليد گوشي موبايل در كشور موفق شد گوشي هاي وطني جي ال ايكس را وارد بازار كند و مسئولان اين شركت معتقدند كه مي توانند تا پايان امسال ?? درصد سهم بازار را از ميان رقبايي چون نوكيا، سوني اريكسون، سامسونگ، ال جي و اچ تي سي از آن خود كنند.

كارشناسان معتقدند كه تاكنون طرح توليد گوشي موبايل موفق نبوده و از زماني كه تعرفه هاي موبايل به دليل حمايت از توليد داخل افزايش يافته است نياز مشتركان كه سالانه ?? ميليون دستگاه گوشي تخمين زده مي شود از سوي شركتهاي توليد داخل برآورده نشده است. همين امر سبب افزايش بازار گوشي هاي بي نام و نشان و بي كيفيت چيني در بازار ايران شده است.

جهان نيوز


Rss Services Print  -(1 Body)  Visitor Count: 924
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image