جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
زبان Go گوگل با خدمات ابري مايكروسافت سازگار شد

زبان Go گوگل با خدمات ابري مايكروسافت سازگار شد
ايتنا - گوگل مي‌كوشد زبان برنامه‌نويسي Go را در زمينه خدمات سازماني نيز مورد استفاده قرار دهد.
Date:1394/8/9

«مارك راسينويچ» مدير فناوري مركز Azure مايكروسافت در همايش All Things Open اعلام كرد كه اين شركت از زبان برنامه‌نويسي Go گوگل در خدمات پردازش ابري Azure پشتيباني مي‌كند.

به گزارش ايتنا از رايورز به نقل از زد.دي.نت، برنامه‌نويسي Go در سال 2007 ميلادي توسط شركت گوگل معرفي شد و تا از برنامه‌نويسي سريع‌تر و سيستم‌هاي بزرگ با توزيع گسترده پشتيباني كند. از اين زبان برنامه‌نويسي اين روزها به عنوان سيستم عامل كاربردي براي مراكز داده ياد مي‌شود.

طي چند سال گذشته Go نتوانست محبوبيت چنداني بين برنامه‌نويسان عرصه گوشي‌هاي هوشمند و رايانه‌هاي لوحي كسب كند و به عبارت ديگر، براي توليد ابزارهاي كاربردي و نرم‌افزارهاي موبايلي استفاده چنداني از آن نشد.

اين زبان برنامه‌نويسي همچنين توانسته است توسعه‌دهندگان نرم‌افزاري فراواني را به سمت خو بكشاند. مركز تحقيقاتي Red Monk در آخرين گزارش خود اعلام كرد سهم Go در بازار جهاني زبان‌هاي برنامه‌نويسي به سرعت در حال افزايش است و در عرصه مراكز داده Go توانسته محبوبيت فراواني كسب كند.

گوگل با انعقاد قرارداد جديد خود با خدمات پردازش ابري مايكروسافت مي‌كوشد زبان برنامه‌نويسي Go را در زمينه خدمات سازماني نيز مورد استفاده قرار دهد.

ايتنا


Rss Services Print  -(9 Body)  Visitor Count: 6432
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image