جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
رئيس كميته مخابرات مجلس: شهرداري و شوراي شهر در اقدامي غيرعقلاني به دنبال جمع‌آوري موبايل تهراني‌ها هستند

رئيس كميته مخابرات مجلس: شهرداري و شوراي شهر در اقدامي غيرعقلاني به دنبال جمع‌آوري موبايل تهراني‌ها هستند
Date:1394/8/9

رئيس كميته مخابرات مجلس گفت: شهرداري و شوراي شهر ظاهرا با اقدامي غيرعقلاني به‌دنبال جمع‌آوري موبايل در تهران هستند كه پيشنهاد مي‌كنم دنبال راه‌حل مناسب‌تري باشند.

رمضانعلي سبحاني‌فر در گفت‌وگو با تسنيم، اقدامات شهرداري و شوراي شهر در راستاي جمع‌آوري سايت‌هاي اپراتورهاي موبايل را غير عقلاني مطرح كرد و گفت: به نظر مي‌رسد اين كار شيوه‌اي غير اصولي است زيرا اگر قرار باشد به اين شكل برخورد كنند بايد تمامي سايت‌هاي BTS را از سطح شهر جمع‌آوري كنند.

وي عنوان كرد: اگر راه‌حل مناسبي انتخاب نشود، شهرداري ظاهرا تا جمع كردن موبايل از سطح تهران پيش خواهد رفت زيرا معناي چنين برخوردي غير از اين نيست.

رئيس كميته مخابرات مجلس با بيان اينكه شهرداري بايد با اپراتورهاي موبايل و سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي دور يك ميز بنشيند و مشكلات را حل كند، گفت: يكي از راهكارها براي كاهش تعداد سايت‌هاي مخابراتي، استفاده از سايت‌هاي مشترك براي تمامي اپراتورهاي موبايل است؛ به اين شكل در پوشش و آنتن‌دهي موبايل هم خللي ايجاد نمي‌شود.

او افزود: وقتي شهرداري با ضرب‌الاجل سايت‌ها را جمع‌آوري مي‌كند حقوق بخشي از مشتركان موبايل ضايع مي‌شود.

سبحاني‌فر با تأكيد بر اينكه هزينه راه‌اندازي هر سايت مخابراتي براي اپراتورها بسيار سنگين است، اذعان كرد: شهرداري و كميسيون ماده 100 با جمع‌آوري سايت‌ها، علاوه بر تضييع حقوق اپراتورهاي موبايل، حقوق مشتركان را نيز ناديده مي‌گيرد كه اين كار اصلا شايسته اين نهاد نيست.

وي در پاسخ به اين سوال كه با ادامه چنين رفتاري، مجلس در بعد قانوني و جلوگيري از تضييع حقوق مشتركان موبايل و اپراتورها ورود نمي‌كند؟، گفت: مشكل در حال حاضر اين است كه هر كس راه خودش را مي‌رود اما با اين حال اگر خلأ قانوني ديده شود، قطعا وارد موضوع مي‌شويم.

رئيس كميته مخابرات مجلس با بيان اينكه اكنون خلأ قانوني در اين زمينه مشاهده نمي‌كنم، تصريح كرد: اگر اپراتورها احساس مي‌كنند مشكلات عديده‌اي براي آنها در نصب و راه‌اندازي آنتن‌هاي تلفن همراه ايجاد شده است و نياز به تصويب قانوني در مجلس دارد، بهتر است لايحه‌اي به ما در مجلس ارائه شود تا ما آن را به قانون تبديل كنيم تا از اين طريق مشكلات توسعه تلفن همراه از پيش روي آنها برداشته شود.

ايستنا


Rss Services Print  -(9 Body)  Visitor Count: 6210
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image