جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
مديركل ارتباطات و فناوري اطلاعات كهگيلويه و بويراحمد مطرح كردبهره‌مندي 53 روستاي گچساران از اينترنت IDSL و واي‌فاي

مديركل ارتباطات و فناوري اطلاعات كهگيلويه و بويراحمد مطرح كردبهره‌مندي 53 روستاي گچساران از اينترنت IDSL و واي‌فاي
مديركل ارتباطات و فناوري اطلاعات كهگيلويه و بويراحمد گفت: افزون بر 53 روستاي فاقد اينترنت گچساران از اينترنت IDSL و واي‌فاي بهره‌مند مي‌شوند.
Date:1394/8/5

به گزارش خبرگزاري فارس از گچساران، جواد غلام‌پور ظهر امروز در نشست هماهنگي و بررسي مشكلات حوزه فناوري، اطلاعات و مخابرات در اين شهرستان اظهار كرد: در دولت تدبير و اميد اينترنت‌رساني به روستاها به دو تكنولوژي IDSL و واي‌فاي در دستور كار قرار گرفت كه در مجموع سهم استان كهگيلويه و بويراحمد 53 روستا مي‌باشد.

وي افزود: در اين خصوص گچساران نيز در سطح استان داراي 10 سهميه در خصوص اينترنت‌رساني IDSL به روستاها است.

مديركل ارتباطات و فناوري اطلاعات كهگيلويه و بويراحمد تصريح كرد: اين خدمت در حوزه IDSL پيش‌بيني شده و در حوزه واي‌فاي 53 روستا در گچساران پيش‌بيني شده كه طي روزهاي اخير تعدادي از روستاهاي گچساران از آن بهره‌مند مي‌شوند.

غلام‌پور يادآور شد: در اين راستا محدوديت‌هايي نيز وجود دارد اما هم پيمانكار و هم مجموعه سازمان تنظيم با تمام توان در خصوص تكميل اين طرح در روستاهاي گچساران در حال فعاليت هستند.

وي افزود: عدد 53 اسمي بوده و عملا تعداد اين نقاط بيشتر از 53 مورد است كه اميدواريم همه اين نقاط به زودي از اينترنت بهره‌مند شوند.

غلام‌پور در ادامه با بيان اينكه اميدواريم مركز PC مركز ارتباطات زيرساخت تا آخر امسال به توسعه ديتا مبادرت ورزد، گفت: تجهيزات لازم خريداري و در حال نصب است.

مديركل ارتباطات و فناوري اطلاعات كهگيلويه و بويراحمد با بيان اينكه نخستين اولويت براي راه‌اندازي 3G بعد از ياسوج گچساران پيش‌بيني شده بود، اظهار كرد: در حال حاضر 3G در گچساران داراي وضعيت مطلوبي قرار دارد.

غلام‌پور يادآور شد: در ديگر شاخص‌هاي موجود از جمله نظارت بر حوزه ICT و در مجموعه پست و پست بانك نيز همين ويژگي وجود دارد.

انتهاي پيام/82014/ط20

فارس


Rss Services Print  -(2 Body)  Visitor Count: 3620
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image