جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
برنامه گوگل براي گرفتن بازار OFFICE مايكروسافت

برنامه گوگل براي گرفتن بازار OFFICE مايكروسافت
Date:1394/8/5

رايورز: «آميت سينگ» مدير مركز Google for Work به‌عنوان يكي از زيرمجموعه‏هاي شركت گوگل اعلام كرد كه با برنامه‏ريزي‏هاي خود بيش از 80 درصد سهم مجموعه نرم‏افزاري Office مايكروسافت را مي‏گيرد و حاكميت بازار جهاني نرم‏افزارهاي سازماني را به خود اختصاص مي‏دهد.

مجموعه نرم‏افزاري Office مايكروسافت محبوب‏ترين نرم‏افزار سازماني در جهان محسوب مي‏شود و طي 20 سال گذشته اين عنوان را در اختيار داشته است. اين نرم‏افزار براي مقابله با رقباي ضعيفي چون IBM Lotus به‌خوبي عمل كرده است.

حدود يك دهه قبل در سال 2005 ميلادي گوگل براي نخستين بار وارد اين عرصه شد و رقابت خود را با مجموعه نرم‏افزاري مايكروسافت آغاز كرد. از همان ابتدا گوگل اعلام كرد مجموعه نرم‏افزاري خود را به صورت اينترنتي در اختيار سازمان‏ها قرار مي‏دهد تا از هر مكان و در هر زمان بتوان به اسناد مربوطه دسترسي داشت.

هم‏اكنون 10 سال از آن زمان گذشته و گوگل معتقد است كه پيشرفت‏هاي فراواني را در اين زمينه رقم زده است. شركت گوگل استراتژي ويژه‏اي در دست دارد كه نتايج مثبت را به كمك آن به دست آورده است. اين شركت اينترنتي ادعا مي‏كند ابزارهاي كاربردي آن مبتني بر اينترنت 85 تا 90 درصد قابليت‏هاي مجموعه نرم‏افزاري Office مايكروسافت را ارائه مي‏دهند.

چاپ خبر بالا -

دنياي اقتصاد


Rss Services Print  -(2 Body)  Visitor Count: 3898
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image