جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
اپراتورهاي موبايل در صف انتظار جريمه اپراتورهاي موبايل در صف انتظار جريمه

اپراتورهاي موبايل در صف انتظار جريمه اپراتورهاي موبايل در صف انتظار جريمه
سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي از جريمه اپراتورهاي موبايل در صورت تمديد بسته هاي اينترنتي مشتركان، بدون اطلاع رساني قبلي، خبر داد.
Date:1394/8/5

به گزارش گروه اقتصادي خبرگزاري دانشجو، غلامرضا داداش زاده، معاون سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي در اين باره گفت: اپراتورها موظف هستند قبل از تمديد بسته هاي اينترنتي كاربر را مطلع كنند، در غير اينصورت جريمه و خسارت كاربر توسط اپراتور پرداخت مي شود.

وي در ارتباط با افزايش فشاري كه عليه اپراتورهاي موبايل در ارائه بسته هاي اينترنتي وجود دارد توضيح داد: همانطور كه مسلم است اپراتورها به عنوان شركت هاي بزرگ با اشتباهي كوچك اعتبار خود را از بين نخواهند برد؛ اما اگر كاربري مدعي تخلف است مي تواند شكايت خود را اعلام كند. داداش زاده درباره نحوه شكايت كاربران از اپراتورها و ارائه دهندگان خدمات اينترنتي گفت: اگر مواردي به عنوان شكايت از اپراتورهاي ارتباطي و مخابراتي وجود داشته باشد، در جهت تسهيل و تسريع در احقاق حقوق كاربران و نيز جلوگيري از سردرگمي آن ها به صورت جدي پيگيري خواهد شد.

معاون سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي همچنين تاكيد كرد: اپراتورها موظف هستند با اتمام مهلت استفاده از بسته هاي اينترنتي كاربران را براي تمديد مجدد بسته فعلي مطلع كنند. داداش زاده با بيان اين كه اگر كاربري مدعي است اپراتور بدون اطلاع رساني بسته اينترنتي را تمديد كرده است گفت: سامانه اي برخط براي نظارت بر اپراتورها در سازمان تهيه و تنظيم شده كه با ورود اطلاعيه اوليه كاربر مي توان از نحوه ارتباط آن شخص با اپراتور ميزبان آگاه شد.

وي در ارتباط با صحت ادعاي كاربر درباره عملكرد اپراتور، توضيح داد: اگر با نظارت دقيق بر ارتباط كاربر و اپراتور خطايي را از طرف اپراتوري مشاهده كرديم آن اپراتور جريمه مي شود و ميزان خسارت كاربر نيز به او پرداخت مي شود.

معاون سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي با بيان اينكه اين سامانه به صورت كاملا هوشمند عمل مي كند خاطرنشان كرد: اين سامانه فقط براي رسيدگي به كاربران تلفن همراه نيست بلكه افرادي كه از اينترنت ثابت استفاده مي كنند نيز مي توانند از اين سامانه هوشمند استفاده كنند و عملكرد اپراتور ميزبان را در نحوه خدمات رساني مشاهده كنند.

شبكه خبر دانشجو


Rss Services Print  -(0 Body)  Visitor Count: 1966
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image