جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
مارك زاكربرگ :مي خواهم اينترنت را به سراسر جهان عرضه كنم

مارك زاكربرگ :مي خواهم اينترنت را به سراسر جهان عرضه كنم
Date:1394/8/5

مارك زاكربرگ روز شنبه در سازمان ملل اعلام كرد كه مي‌خواهد اينترنت را به سراسر جهان عرضه كند تا همه آنلاين شوند. او ادعا كرد كه دسترسي به اينترنت تنها راه پايان بخشيدن به فقر است و آن را «ميسرساز حقوق بشر» و «محركي به سمت صلح» توصيف كرد.

در بيانيه‌اي كه توسط مارك زاكربرگ، بيل و مليندا گيتس، و «جيمي ولز» بنيان‌گذار ويكي‌پديا، امضا شده، آمده است: «وقتي كه مردم به ابزارها و دانش موجود در اينترنت دسترسي داشته باشند، فرصت‌هايي را در اختيار دارند كه مي‌تواند زندگي را براي همه‌ي ما بهتر كند.» براساس گزارش‌هاي ABC، زاكربرگ و گيتس هر دو براي دستيابي به هدف بزرگ ارايه‌ي اينترنت به همه‌ي مردم جهان تا سال 2020 سرمايه‌گذاري‌هاي هنگفتي كرده‌اند.

براساس گزارش نيويورك تايمز، زاكربرگ همچنين ادعا كرده كه فيس‌بوك حتي اينترنت را براي كمپ‌هاي حمايت از پناهندگان هم خواهد آورد. حالا اينكه اين ميلياردر 31 ساله دقيقا چگونه مي‌تواند به اين هدف دست يابد مشخص نيست.

زاكربرگ تلاش‌هايش براي گسترش اينترنت در جهان را در سال 2013 ميلادي در قالب برنامه‌ي Internet.org آغاز كرد. هدف اين پروژه اين بود كه كشورهاي در حال توسعه از اينترنت رايگان بهره‌مند شوند.

حالا بايد صبر كرد و ديد كه مارك زاكربرگ اين بار چه برنامه‌اي در سر دارد.

الف


Rss Services Print  -(2 Body)  Visitor Count: 1522
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image