جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
خدمات نقشه گوگل با ساعت اپل سازگار شد

خدمات نقشه گوگل با ساعت اپل سازگار شد
Date:1394/8/5

منبع :‌ خبرگزاري فارس نسخه چاپي

به لطف به روزرساني برنامه iOS map، خدمات نقشه گوگل سرانجام به ساعت اپل نيز نفوذ كرد. اين برنامه براي نمايشگرهاي كوچك ساعت اپل بهينه سازي شده است.

به گزارش سي نت، با استفاده از اين خدمات مي توان با استفاده از ساعت اپل مسير حركت مناسب را شناسايي كرد و مقصد موردنظر را پيدا كرد.

همچنين نقشه به روزشده گوگل مدت زمان لازم براي طي كردن مسير با استفاده از دوچرخه، خودرو، سيستم حمل و نقل عمومي و به طور پياده را به كاربر اعلام مي كند. علاوه بر اين شماره تماس صاحبان مشاغل به اين نقشه ها اضافه شده و كاربران مي توانند محل هر يك از كسب و كارها را از طريق فهرست موجود بيابند.

تا به حال مسيريابي بر روي ساعت هاي اپل تنها از طريق خدمات نقشه خود اپل ممكن بود، اما مدتي است كه انحصار اپل در اين زمينه شكسته شده است. البته خدمات نقشه اپل در مجموع كيفيت پايين تري در مقايسه با گوگل دارد و به همين علت تقاضا براي آن بالاست.

خدمات نقشه گوگل براي محصولات مجهز به سيستم عامل iOS اپل تا پاييز سال 2012 و زمان عرضه سيستم عامل iOS 6 به طور مرتب ارائه مي شد. اما در آن زمان اپل خدمات نقشه خودش را ابداع و ارائه كرد. اشتباهات فاحش اين نقشه باعث شد تيم كوك مدير عامل اپل رسما از كاربران عذرخواهي كند.

------------

موارد موضوعي مرتبط

نقشه گوگل

اپل واچ

آي‌تي ايران


Rss Services Print  -(0 Body)  Visitor Count: 1692
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image