جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
همراه اول اعلام كرد؛رونمايي از 100 محصول باندپهن موبايل در نمايشگاه تله‌كام

همراه اول اعلام كرد؛رونمايي از 100 محصول باندپهن موبايل در نمايشگاه تله‌كام
ايتنا- همراه اول با شعار «يه همراه پر سرعت» در تله‌كام امسال ظاهر مي‌شود.
Date:1394/7/6

اپراتور همراه اول از رونمايي از 100 محصول باندپهن در حوزه اپليكيشن‌هاي كاربردي و پلتفورم‌هاي هوشمند مرتبط با موبايل در نمايشگاه تله‌كام خبر داد.

به گزارش ايتنا از مهر، شركت ارتباطات سيار ايران اعلام كرد: اپراتور همراه اول با اختصاص فضايي بيش از 2 هزار و پانصد مترمربع به غرفه‌هاي خود همراه با گروه شركت‌هاي مخابرات ايران در نمايشگاه «ايران تلكام 2015» حضور خواهد داشت.

اين اپراتور با شعار «يه همراه پر سرعت» با رويكرد ارائه خدمات نسل‌هاي 3 و 4 تلفن همراه، آخرين دستاوردها، محصولات و خدمات نوين خود را عرضه مي‌كند.

در شانزدهمين نمايشگاه ايران تلكام، همراه اول با خدمات و سرويس‌هاي جديدي همچون «بسته خوش آمد اينترنت»، «طرح روياهاي دست يافتني (ويژه استان ها)»، «بسته مكالمه خانواده» و «معرفي سيم‌كارت كودك (درسا)»، در خدمت بازديدكنندگان خواهد بود.

«اختصاص فضايي براي تجربه خدمات، سرويس‌ها و نرم‌افزارهاي كاربردي نسل 3 و 4 تلفن همراه»، «معرفي بسته‌هاي جديد نوترينو و پاسخگويي به سؤالات مشتركين»، «ارائه نقشه پوشش شبكه نوترينو در سراسر كشور»، «آموزش و فعال‌سازي اينترنت همراه»، «معرفي بسته جديد نيترو»، «باشگاه فيروزه‌اي»، «سرويس حساب كاربري و اپليكيشن "همراه من"»، «سامانه شارژ# 1* »، از ديگر خدمات همراه اول در نمايشگاه امسال است.

شركت ارتباطات سيار ايران در بخش خدمات ارزش افزوده، با تمركز بر روي خدمات نوين، محتواي غني و اپليكيشن‌هاي كاربردي، با خدمات و پلتفورم‌هاي هوشمند، بيش از 100 محصول باندپهن را كه با همكاري بيش از 40 شركت متخصص اين حوزه آماده ارائه است، رونمايي و معرفي خواهد كرد.

اپراتور اول با ارائه خدمات خاص به سازمان و شركت‌ها با خدماتي نظير «سيم كارت سازماني»، «بسته‌هاي سازماني»، «راهكارهاي ماشين به ماشين» و... در نمايشگاه امسال حضور دارد.

برپايي فروشگاه براي دسترسي آسان و سريع مشتركين همراه اول به انواع محصولات و خدمات نظير «ارائه و معرفي طرح تقسيط سيم كارت دائمي»، «طرح تقسيط گوشي‌هاي تلفن همراه و مودم هاي MBB به مشتركين دائمي»، «معرفي فروشگاه الكترونيكي همراه اول»، «معرفي سايت حراج» و «فروش تلفني» از ديگر برنامه‌هاي اپراتور اول در نمايشگاه ايران تلكام است.

معرفي دستاوردهاي ارتباطات ديجيتال، و صفحات اين اپراتور در شبكه‌هاي اجتماعي، معرفي سرويس‌هاي نوآورانه، مسئوليت اجتماعي (CSR)، رعايت الزامات ايمني در برابر تشعشع، بازي، سرگرمي و مسابقه از ديگر برنامه‌هاي همراه اول در نمايشگاه عنوان شده است.

همچنين قرار است مرحله نهايي «استارت‌تاپ‌تلنت» همراه اول در روزهاي نمايشگاه تلكام برگزار شود كه طي آن به سه تيم اول جوائز نفيسي اهدا مي‌شود.

شانزدهمين نمايشگاه بين‌المللي صنايع مخابرات و اطلاع رساني، 4 تا 7 مهرماه با حضور 212 شركت داخلي و 80 شركت خارجي از 18 كشور، در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران برگزار مي‌شود.

ايتنا


Rss Services Print  -(6 Body)  Visitor Count: 4440
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image