جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
دستگيري باند افغان‌هاي موبايل قاپ در جنوب پايتخت

دستگيري باند افغان‌هاي موبايل قاپ در جنوب پايتخت
Date:1394/6/17

دو پسر افغان شرور كه با پرسه زدن در خيابان اقدام به موبايل قاپي از شهروندان پايتخت مي‌كردند، توسط پليس شناسايي و دستگير شدند. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،ساعت 22:40 هفدهم مردادماه عوامل يگان كلانتري 115 حين گشت زني در موقعيت خيابان مولوي نرسيده به وحدت با شنيدن صداي يكي از شهروندان كه داد مي‌زد دزد را بگيريد مشاهده كردند 2 نفر سارق موبايل قاپ در حال فرار با يكدستگاه موتورسيكلت هستند.

بلافاصله ماموران با خودرو به تعقيب و گريز متهمان پرداختند و موفق شدند با عكس العمل به موقع سارقان را متوقف و متهمان كه «قدرت» و «عظيم» كه هر دو تبعه افغانستان نام داشتند را دستگير كنند.

سارقين حين فرار گوشي‌هاي سرقتي را پرتاب كردند كه با همكاري شهروندان 2 دستگاه گوشي سرقتي تحويل مامورين گرديد و در دايره تجسس ضمن بررسي تخصصي 4 نفر از مالباختگان به كلانتري مراجعه و سارقين را مورد شناسايي قرار دادند.

در ادامه تحقيق از سارقين مشخص گرديد «عظيم» يك سال قبل پس از خريد موتورسيكلت در ميدان شهدا با «قدرت» آشنا شده و تصميم به انجام سرقت‌هاي خشن مي‌نمايند و با اين شيوه و شگرد كه «عظيم» رانندگي مي‌كرده و جواد پس از انتخاب سوژه از پشت سر به آن نزديك و اقدام به موبايل قاپي و كيف قاپي مي‌نمودند. متهمان در كلانتري به انجام 15 فقره موبايل قاپي اعتراف نمودند. سرگرد صادق ضروني رييس كلانتري 115 رازي درباره اين خبر به باشگاه خبرنگاران گفت: با اخذ اظهارات طرفين پرونده اي در اين خصوص تشكيل شد كه جهت تحقيقات تخصصي تر و كشف ساير جرايم متهمان و همچنين شناسايي ساير متهمان در اختيار كارآگاهان پايگاه هشتم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفتند.

مردم سالاري


Rss Services Print  -(2 Body)  Visitor Count: 1575
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image