جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
«اندرويد وان» 30 دلاري گوگل در هند چيست؟

«اندرويد وان» 30 دلاري گوگل در هند چيست؟
فناوري اطلاعات > سخت افزار - گوگل پروژه موسوم به گوشي هوشمند «اندرويد وان» را درهند باسياستي جديد دنبال مي‌كند.
Date:1394/6/17

به گزارش خبرآنلاين، گوگل مبتكر «اندرويد وان» است كه مي‌خواهد توليد و پشتيباني از گوشي‌هاي تماماً اندرويدي-گوگلي براي كاربران تازه‌كار با سرعت‌پايين اينترنت را مستقلاً در هند بر عهده بگيرد.

پيش‌تر اعلام‌شده بود گوشي‌هاي توليدي اين پروژه 100 دلار قيمت دارند اما «راجان آناندان» مدير گوگل در منطقه هند و جنوب شرق آسيا ضمن كليد خوردن مجدد پروژه اعلام كرد قصد توليد گوشي‌هايي باقيمت 30 دلار و حداكثر 50 دلار رادارند.

هرچند پلتفرم مذكور براي همه سازندگان گوشي‌هاي هوشمند باز است اما هدف از پروژه «اندرويد وان» قطع هزينه‌هاي توليد و پشتيباني است كه معمولاً توسط سازندگان واسط روي قيمت نهايي گوشي اعمال مي‌شود ولي گوگل قصد دارد با انجام كل پروژه توسط مهندسان خود، سبب قطع هزينه‌هاي تحميلي شده و گوشي را به قيمت 30 الي 50 دلار راهي بازار كند.

بر اساس تعاريف موجود، اين پروژه قرار بوده در هند، بنگلادش، نپال، اندونزي ، فيليپين و سري‌لانكا اجرا شود و گوشي‌هايي بانام ميكرو مكس، اسپايس و كربن در سپتامبر 2014 در هند توزيع شد ولي به دلايلي قطع توزيع شد كه اينك گوگل مي‌خواهد پروژه را ادامه دهد.

به دليل سرعت‌پايين اينترنت ميان كاربران عادي هندي، گوگل قصد دارد نسخه‌هاي سبكي از يوتيوب، گوگل مپ و ... را به‌صورت آفلاين هم كه شده روي گوشي‌هاي «اندرويد وان» نصب كند تا بتواند كاربر هندي را جذب كند.

5656

خبر آنلاين


Rss Services Print  -(1 Body)  Visitor Count: 1442
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image