جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
در چند ثانيه كامپيوتر بسازيد + آموزش

در چند ثانيه كامپيوتر بسازيد + آموزش
مي خواهيم در اين گزارش ترفندي را به شما معرفي كنيم كه به كودكان، در هر سني اجازه ساخت يك كامپيوتر ساده را مي دهد.
Date:1394/11/1

به گزارش دريچه فناوري گروه فضاي مجازي باشگاه خبرنگاران جوان؛ اختراع يكي از لذت هاي شيرين دنيا است كه همه افراد نسبت به آن علاقمند هستند هر چند كه شايد در طول عمر خود در اين زمين فعاليتي نداشته باشند. مقوله اختراع در گذشته بر روي محوريت ابزارلات صنعتي و فيزيكي معطوف بوده است اما امروزه، غالبا افراد به دنبال اختراع هايي مي باشند كه با پردازشگرها همراه هستند.

در چند ثانيه كامپيوتر بسازيد + آموزش

متاسفانه در دنياي ما، با وجود همه گير شدن سيستم هاي رايانه اي، عده كمي با آنها آشنايي دارند و غالب افراد، صرفا مصرف كننده هستند و درك درستي از اين دنياي بزرگ و جالب ندارند. در همين راستا، محصولي را براي شما معرفي مي كنيم كه به كودكان، در هر سني اجازه ساخت يك كامپيوتر ساده را مي دهد.

در چند ثانيه كامپيوتر بسازيد + آموزش

اين كيت آموزشي كه Kano نام دارد، فناوري را با روشي شبيه به بازي‌هاي لگو، به تمامي افراد و با هرسني، آموزش مي‌دهد. اين رايانه سفارشي داراي بك صفحه‌ نمايش، واي‌ فاي، هشت گيگابايت حافظه اس‌ دي و اسپيكر مي باشد و با توجه به متن باز بودن كيت آن، كاربر مي‌تواند با متصل كردن اجزاي اين كامپيوتر به هم و با ساخت موسيقي، ويديو و بازي، كدنويسي را با سرعت بيشتري ياد بگيرد.

انتهاي پيام/

باشگاه خبرنگاران جوان


Rss Services Print  -(3 Body)  Visitor Count: 3974
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image