جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
نسخه دوم عينك گوگل در راه است

نسخه دوم عينك گوگل در راه است
Date:1394/10/18

پروژه عينك گوگل يكي از پراميدترين دستگاه‌هايي بود كه پس از تصميم گوگل مبني بر نگه داشتن آن در سطح تحقيقاتي و غيرمصرفي خيلي زود به فراموشي سپرده شد.

به گزارش ايسنا به نقل از بيزينس اينسايدر، اما جانشين اين پروژه موسوم به نسخه تجاري عينك گوگل پروژه اي است كه اكنون توسط توني فادل موسس نست اداره مي‌شود به خوبي پيش ميرود و ظاهرا براي رونمايي رسمي آماده مي‌شود. تصاوير جديدي از اين وسيله توسط گوگل منتشر شده است.

عينك گوگل

فادل پروژه عينك گوگل را اوايل امسال تحويل گرفت. وي يكي از كهنه كاران صنعت سخت افزار است كه از سوي اپل تحسين شده و زمانيكه شركت نست را در سال 2014 خريداري كرد به گوگل پيوست.اگرچه عينك جديد گوگل با نسخه قبلي در ظاهر چندان متفاوت به نظر نمي‌رسد، يك نكته جديد اينست كه اكنون كاربر قادر خواهد بود كه عينك را تا كند.

عينك گوگل

همچنين عينك جديد سخت افزار بهتري دارد و يك پردازنده اينتل اتم به همراه باتري بهتر، واي فاي قوي تر و مديريت ارتقا يافته گرما روي آن سوار شده است.

عينك گوگل

همچنين گزارشها حاكي از اينست كه باتريهاي خارجي براي اين محصول در نظر گرفته شده اند كه به صورت آهن ربايي به عينك مي‌چسبند.

عينك گوگل

گوگل از برنامه نويسان دعوت كرده كه اپليكيشن هاي ويژه اي را در زمينه هاي بهداشت و درمان، آموزش و توليد براي اين عينك بنويسند.

انتهاي پيام

ايسنا


Rss Services Print  -(3 Body)  Visitor Count: 2852
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image