جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
چگونه تقويم گوگل را در مناطقي كه اختلاف ساعت دارند بروزرساني كنيم

چگونه تقويم گوگل را در مناطقي كه اختلاف ساعت دارند بروزرساني كنيم
اگر فرد اهل سفري باشيد و يا به دليل موقعيت كاري، مجبور شويد به اكثر نقاط دنيا سفر كنيد، و يا حتي اگر سفرهاي شما در محدوده يك كشور و در بين شهرهايي باشد كه ساعت رسمي شان باهم اختلاف دارند
Date:1394/10/18

خبرگزاري پانا+

به گزارش خبرگزاري پانا، ممكن است نياز داشته باشيد كه قرار ملاقات هاي تقويمتان با ساعت رسمي منطقه اي كه در آن قرار گرفته ايدتنظيم شود. لازم نيست ديگر نگران نكات مهمي كه تقويم ذخيره كرده ايد باشيد چرا كه گوگل قابليت جديدي را براي تنظيم خودكار تقويم با ساعت رسمي مناطق مختلف را در اختيار كاربران گذاشته است.

شايد دوست داشته باشيد با تغيير محدوده جغرافيايي در هنگام سفر، هيچ تغييري در تقويم گوشي و ساعت هاي تنظيم شده براي قرار ملاقات هاي مهم ايجاد نشود و گوگل آنها را ثابت نگه دارد. يا شايد نبايد بعد از سفر به ناحيه دوردست، قرار ملاقات هاي مهم خود را از دست دهيد و نياز باشد كه راس ساعت محلي و بومي خود، يك كنفرانس آنلاين برگزار كنيد. خوشبختانه اكنون تقويم گوگل اين قابليت را در اختيار كاربران قرار داده تا يكي از اين دو حالت را انتخاب كنند و به جستجوي تنظيمات اپليكيشن موبايلي تقويم خود بروند.

كاربران اندرويد بايد از منوي اپليكيشن تقويم گوگل وارد بخش Settings شوند و گزينه General را انتخاب كنند. در اين قسمت مي توانيد گزينه Use device’s time zone را فعال و يا غير فعال كنيد. در iOS نيز اين روند دقيقاً مانند اندرويد است. با غير فعال كردن گزينه محدوده زماني، مي توانيد يكي از محدوده هاي جغرافيايي را از منوي زيرين اين بخش انتخاب كنيد تا تنها در مواقعي كه به اين منطقه به خصوص سفر مي كنيد، تقويم با رسمي منطقه هماهنگ شود. چنين گزينه اي براي تقويم گوگل در وب وجود ندارد اما مي توانيد محدوده هاي زماني بيشتري را براي اين بخش از صفحه تنظيمات انتخاب كنيد.

با اضافه شدن اين قابليت و استفاده از آن چه تفاوتي ايجاد مي شود؟ فرض كنيد كه قصد داريد يك لينك ويديويي را براي جلسه اي كه پيش از سفر در محل كار خود تنظيم كرده ايد ارسال كنيد، اما هم اكنون در سوي ديگري از اين كره خاكي هستيد و اين تنظيمات را فعال كرده ايد، بنابراين تقويم گوگل مي تواند شما در راس ساعت محلي خاصي كه براي جلسه تنظيم كرده ايد به شما يادآوري كند تا حتماً در آن زمان آنلاين باشيد. اما اگر اين قابليت را غير فعال كنيد، زماني كه قرار است در منزل باشيد و با سايرين چت كنيد را خواهيد ديد. همانطور كه مشاهده مي كنيد، هر دو حالت بسيار كاربردي هستند و قابليت تغيير بين اين دو حالت براي كاربران بسيار مفيد و كارآمد است.

منبع: شهر خبر

پانا


Rss Services Print  -(3 Body)  Visitor Count: 2306
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image