جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
براي استفاده از صفحات خورشيدي از گوگل بپرسيد

براي استفاده از صفحات خورشيدي از گوگل بپرسيد
گوگل امكان منحصربفردي را فراهم كرده كه با استفاده از آن مي توان مؤثر بودن استفاده از صفحات خورشيدي در خانه ها را بررسي كرد.
Date:1394/10/18

ايران اكونوميست -
ارزيابي هزينه استفاده از صفحات خورشيدي در پشت بام خانه ها نكته مهمي است كه در توسعه اين فناوري به عنوان يك فاكتور تعيين كننده محسوب مي شود.

به همين منظور گوگل وارد عمل شده و با راه اندازي سرويس آنلايني كه يكي از تازه ترين نوآوري هاي اين موتور جستجوگر محسوب مي شود، امكان انجام محاسبات لازم را براي علاقمندان به استفاده از صفحات خورشيدي فراهم آورده است.

در واقع اين سرويس آنلاين به خريداران مي گويد كه با توجه به موقعيت جغرافيايي خانه، خريد و نصب اين نوع صفحات بر روي پشت بام اقدامي منطقي بوده يا صرفا به دور ريختن پول است.

اين پروژه جديد با نام Project Sunroof ارايه شده تا آنهايي كه قصد پرداخت هزاران دلار جهت صفحات خورشيدي را دارند، با نگاهي منطقي از اين فناوري كاربردي استفاده كنند.

نكته جالب توجه اينجاست كه در اين نوآوري از خدمات Google Earth در انجام محاسبات جغرافيايي استفاده مي شود. اينكه سايه درختان تا چه حد بر پشت بام خانه ها گسترده مي شود و همچنين الگوهاي محلي آب و هوايي تا چه حد تأثيرگذار خواهد بود، همگي از جمله فاكتورهاي تعيين كننده در اين محاسبات به شمار مي آيند.

گوگل در سالهاي اخير سرمايه گذاري فراتر از يك ميليارد دلار در انرژي خورشيدي انجام داده است.

ايران اكونوميست


Rss Services Print  -(0 Body)  Visitor Count: 2001
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image