جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
عذرخواهي گروهي كه فيلم «هشت منفور» را در اينترنت منتشر كردند

عذرخواهي گروهي كه فيلم «هشت منفور» را در اينترنت منتشر كردند
فرهنگ > سينما - گروه مسئول پخش غيرمجاز «هشت منفور»، «كمبود بزرگ»، «اسپكتر»، «كريد» و چند فيلم مهم ديگر از تارانتينو عذرخواهي كرد.
Date:1394/10/18

به گزارش خبرگزاري خبرآنلاين، اين راهزنان اينترنتي كه نام «Hive-CM8» را بر خود نهاده‌اند در طول دو هفته‌ي گذشته نسخه‌ي باكيفيت فيلم‌هايي مانند «كريد»، «افسانه»، «پل جاسوس‌ها» و «اسپكتر» را در سايت‌هاي غيرمجاز دانلود فيلم منتشر كردند.

نام اين گروه نخست با انتشار فيلم «هشت منفور» بر سر زبان‌ها افتاد. آن‌ها دو هفته پيش از اكران عمومي فيلم نسخه‌ي باكيفيت آن را در فضاي مجازي منتشر كردند و مدعي شدند كه 40 عنوان فيلم در اختيار دارند كه آنها را نيز يك به يك در اختيار سايت‌هاي غيرمجاز دانلود فيلم قرار خواهند داد.

چندي پيش كه فردي ناشناس اطلاعاتي در مورد هويت يكي از اعضاي گروه «Hive-CM8» منتشر كرد، ديگر خبري از انتشار فيلم‌هاي تازه از سوي اين گروه نشد و به نظر مي‌رسيد كه هراس از دستگير شدن مانع آن‌ها شده است، اما با انتشار غيرقانوني «آنوماليسا» و «كمبود بزرگ» مشخص شد كه اين گروه قصد توقف فعاليت‌هاي خود را ندارد. البته آن‌ها اين بار همزمان با انتشار فيلم‌ها بيانيه‌اي عجيب و غريب هم منتشر كردند.

آن‌ها در بيانيه‌ي خود با اشاره به اينكه قصد اظهارنظر درباره اتفاقات چند وقت اخير را ندارند، اعلام كردند : «ما اين فيلم‌ها را براي افرادي كه توانايي مالي براي رفتن به سينما ندارند، منتشر كرديم. هرچند كه تماشاي اين نسخه‌ها هيچ‌گاه لذت تماشاي فيلم در سينما را نخواهد داشت.» نكته‌ي جالب اين است كه اين گروه در بيانيه‌ي خود از مردم مي‌خواهد كه براي حمايت از تهيه‌كنندگان براي تماشاي فيلم‌ها به سينما بروند.

در ادامه‌ي بيانيه‌ي مذكور درباره انتشار فيلم «هشت منفور» آمده است : «ما از انتشار فيلم «هشت منفور» پيش از زمان اكران عمومي و دردسرهايي كه درست كرديم، احساس ندامت داريم. ما هرگز قصد نداشتيم كه با اين كار به فردي صدمه بزنيم، اصلا فكرش را هم نمي‌كرديم كه فيلم به اين سرعت محبوب و پخش شود.»

شايد عجيب به نظر برسد اما گروه «Hive-CM8» اعتقاد دارند كه كارهاي آن‌ها در كل نه تنها ضرري براي صنعت فيلمسازي ندارد بلكه در نهايت به نفع فيلمسازان نيز هست. براي نمونه آن‌ها گمان مي‌كنند كه پس از انتشار فيلم «هشت منفور»، نام وسترن تارانتينو در صدر اخبار قرار گرفت و همه درباره آن صحبت مي‌كردند.

منبع : ورايتي / 3 ژانويه

58241

خبر آنلاين


Rss Services Print  -(1 Body)  Visitor Count: 2353
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image