جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
افزايش 3 برابري سرعت اينترنت آمريكا

افزايش 3 برابري سرعت اينترنت آمريكا
Date:1394/10/18

به لطف وجود سرويس هاي اينترنتي استريم ويدئو همانند نتفليكس، ارائه دهنده هاي خدمات اينترنتي يا به اختصار ISPها در ايالت متحده آمريكا مجبور گشته اند به منظور حفظ رضايت مشتري هاي خود ارتباطات اينترنتي پرسرعت تري را مهيا سازند.

به گزارش ديجياتو، در حقيقت بايد گفت بر اساس چندين گزارش منتشر شده توسط كميسيون ارتباطات فدرال، ميانگين سرعت اينترنت در آمريكا در يك بازه زماني سه سال و نيمه حدود سه برابر بيشتر شده.

در اين راستا بايد بگوئيم جديدترين گزارش كميسيون ياد شده نشان مي دهد ميانگين سرعت اينترنت در سال 2014 ميلادي 31 مگابيت در هر ثانيه بوده و اين در حاليست كه اين رقم در سال 2011 ميلادي فقط 10 مگابيت در ثانيه ثبت شده است.

روشن است كه اقدامات آي اس پي ها و ارائه اينترنت پرسرعت توسط آنها در اين امر بي تاثير نبوده. به طور مثال، در سال 2011 ميلادي حداكثر سرعت دانلود حدود 10 تا 20 مگابيت در ثانيه اعلام گشته اما ميانگين همين سرعت دانلود در سال 2014 ميلادي بين 50 تا 105 مگابيت در ثانيه بوده است.

«تام ويلر» مدير FCC در اين رابطه بيان داشته: «اين گزارشات تائيد مي كنند كه پيشرفت فناوري در بهينه شدن سرعت و كيفيت پهناي باند ارتباطات تاثير بسيار زيادي داشته. هر چه پهناي باند بيشتر و پر سرعت تري ارائه گردد، بدون شك نوآوري هاي بيشتر و خدمات جديدتري در اين زمينه ارائه خواهد گشت و موجب بهبود زندگي مجازي كاربران نيز خواهد شد.»

يكي از جالب ترين مواردي كه در بيانيه كميسيون ارتباطات آمريكا به چشم مي خورد، اين است كه 60 درصد از ترافيك اينترنتي را ويدئوها تشكيل داده اند و گمان مي رود كه اين روند تا سال 2019 ميلادي تا 80 درصد افزايش يابد.

در مقايسه ISPهايي كه بهترين خدمات اينترنتي را ارائه مي دهند، Cablevision با سرعت 60 مگابيت در ثانيه در رتبه نخست قرار گرفته و پس از آن به ترتيب اپراتورهاي ورايزن و چارتر با سرعت 50 مگابيت در ثانيه، Cox با سرعت 40 و Comcast با سرعت 35 مگابيت در ثانيه قرار دارند.

البته بايد اشاره كنيم كه اين ميانگين در ايالت هاي مختلف آمريكا با هم فرق دارند و مثلا نيوجرسي ميانگين 57 مگابيت در ثانيه دارد در حاليكه ميانگين سرعت دانلود ايالت آيداهو حدود 14 مگابيت در ثانيه است.

الف


Rss Services Print  -(2 Body)  Visitor Count: 2120
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image