جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
با فناوري جديد مسيرياب دومنظوره؛دسترسي به اينترنت در صورت قطع شبكه ممكن شد

با فناوري جديد مسيرياب دومنظوره؛دسترسي به اينترنت در صورت قطع شبكه ممكن شد
Date:1394/10/18

با استفاده از فناوري جديد به كار گرفته شده در مسيرياب (روتر) در مواقع اضطراري و در صورت قطع اينترنت، امكان اتصال با سيم كارت به شبكه همچنان وجود خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاري مهر، كمپاني تي پي لينك محصول جديد روتر خود را با نام ArcherMR200 با تاكيد بر دسترسي در هر مكان و هر زمان به دنياي پرسرعت توليد كرده است.

اين مسيرياب داراي 4 ورودي اترنت است كه يكي از آنها LAN/WAN است تا بتوان از طريق كابل شبكه، مودم ADSL يا هر نوع اينترنت ديگري كه در دسترس باشد به اين روتر متصل شد و اين اتصال را با ديگر ابزارها نيز به اشتراك گذاشت. از طريق 3 درگاه ديگر اين محصول سخت افزاري نيز مي ‌توان لپ ‌تاپ، كامپيوتر و يا ديگر ابزارهاي سازگار با شبكه سيمي را به شبكه داخلي متصل كرد.

ابزارهاي ديگر شامل تلفن هوشمند، تبلت، لپ‌ تاپ، تلويزيون هوشمند، كنسول هاي بازي و ساير ابزارهاي هوشمند نيز به سادگي مي توانند از طريق شبكه‌ واي فاي به روتر متصل شده و به اين ترتيب مي‌ توان چندين ابزار را از طريق شبكه‌ سيمي و بي‌سيم به يكديگر متصل كرده و اينترنت را بين آنها به اشتراك گذاشت.

اما آنچه كه Archer MR200 را از روترهاي ديگر متمايز مي‌كند، وجود يك درگاه سيم كارت است كه شبكه نسل سوم و نسل چهارم تلفن همراه را پشتيباني مي‌كند. به اين ترتيب نه تنها مي‌توان با اين روتر، اينترنت ADSL يا انواع ديگر اينترنت را به اشتراك گذاشت، بلكه مي‌توان سيم‌كارت به آن متصل كرده و اينترنت را بين ابزارهاي بي ‌سيم و سيمي اشتراك گذاري كرد.

با استفاده از اين دستگاه، اگر از اينترنت ADSL يا هر نوع اينترنت ثابت ديگري استفاده مي كنيد اما مي ‌خواهيد تا در مواقع اضطراري و در صورتي كه اينترنت اصلي شما قطع شد بتوانيد به شبكه‌ جهاني متصل باقي بمانيد، مي‌توانيد سيم كارت را در روتر خود قرار داده و وقتي اينترنت قطع شد به شبكه‌ هاي موبايلي متصل شويد.

اين روتر از فناوري شبكه‌ پرسرعت AC پشتيباني مي‌كند و قادر است تا اطلاعات را در فركانس 2.4 گيگاهرتز با سرعت 300 مگابيت بر ثانيه در دانلود و با سرعت 54 مگابيت بر ثانيه آپلود كند كه براي استفاده در شركت‌ هاي كوچك يا خانه مناسب است.

مهر


Rss Services Print  -(1 Body)  Visitor Count: 1920
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image