جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
ورود به سيستم گوگل حفره‌هاي خطرناك اندرويد را برطرف كرد

ورود به سيستم گوگل حفره‌هاي خطرناك اندرويد را برطرف كرد
Date:1394/10/18

15
دى
1394

همكاران سيستم- گوگل ده‌ها حفره امنيتي خطرناك در سيستم عامل اندرويد را برطرف كرد كه از بين آنها پنج مورد در رسته حفره‌هاي «بحراني» طبقه‌بندي مي‌شد.
به گزارش وبسايت ZDnet، اين ششمين باري بود كه گوگل به‌روزرساني امنيتي ماهانه براي اندرويد عرضه كرد و در بين همه دفعات اين بار بالاترين ميزان آسيب‌پذيري در سيستم عامل موبايلي شركت گوگل برطرف شد. گوگل در اين خصوص توضيح داد حفره‌هاي مذكور امكان انتقال از راه دور كدهاي خطرناك از جمله بدافزارها را براي هكرها فراهم مي‌كند. اين اقدام مي‌تواند از طريق نحوه انتشار برخي فايل‌هاي چندرسانه‌اي در اندرويد صورت گيرد.
گوگل اين بار وصله‌هاي امنيتي خود را براي سيستم عامل اندرويد 5.0 به بعد عرضه كرد و حتي طي آن گفته شد نسخه مارشمالو 6.0 هم از اين حفره‌ها در امان نبوده است.
اين آسيب‌پذيري‌هاي بحراني هسته مركزي نرم‌افزار اندرويد را تحت تاثير قرار مي‌داده است. اين بخش در اندرويد مجوزهايي را صادر مي‌كنند كه ابزارهاي كاربردي ساخته شده در شركت‌هاي توسعه‌دهنده نرم‌افزار در حالت عادي نمي‌توانند به آن دسترسي داشته باشند.
خبر خوب اين است كه گوگل موفق شده است حفره‌هاي امنيتي مذكور را شناسايي كند. ديگر حفره‌هاي شناسايي شده در اندرويد به سيستم‌هاي ارتباطي بلوتوث و Wi-Fi، و همچنين موارد مرتبط با هسته مركزي سيستم عامل مربوط مي‌شدند.

همكاران سيستم


Rss Services Print  -(3 Body)  Visitor Count: 2004
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image