جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
رونمايي از نرم افزار اطلاع رساني شمس رازي

رونمايي از نرم افزار اطلاع رساني شمس رازي
تهران- ايرنا- نرم افزار اطلاع رساني 'شمس رازي' فردا 16 دي ماه با حضور جمعي از مسئولان و فعالان اين حوزه در فرهنگسراي فناوري اطلاعات تهران رونمايي مي شود.
Date:1394/10/18

به گزارش گروه علمي ايرنا از فرهنگسراي فناوري اطلاعات، مهدي وكيل پور رئيس فرهنگسراي فناوري اطلاعات گفت: اين نرم افزار براي اطلاع رساني گسترده در مورد برنامه هاي آموزشي، فرهنگي و هنري با استفاده از فناوري هاي جديد و نوين طراحي شده است.
وي، توليد محتواي سالم و مناسب منطبق بر فرهنگ و سبك زندگي ايراني اسلامي و ايجاد بستري براي انتشار و اطلاع رساني اخبار و معرفي تمام فعاليت ها و برنامه هاي فرهنگسرا را از اهداف توليد اين نرم افزار بيان كرد.
وكيل پور، بر لزوم حضور فعال در فضاي مجازي تاكيد كرد و افزود: در قالب يك شبكه اجتماعي مبتني بر وب، قابليت هاي موجود در اين شبكه ها در اين نرم افزار ايجاد شده و در آن امكان تعامل دوطرفه وجود دارد.
وي بيان كرد: در اين طرح هر كدام از واحدها داراي يك بخش اختصاصي است و فرد با عضويت از قابليت ها و امكاناتي كه براي آن تعريف شده به راحتي مي تواند استفاده كند. همچنين اطلاع رساني سريع و هدفمند در اين محيط به سرعت اتفاق مي افتد.
وكيل پور، برگزاري نظرسنجي برنامه ها و دوره هاي آموزشي، مسابقات كتابخواني، معرفي كتاب، كانون ها و دارالقرآن مجازي را به عنوان ديگر خصوصيات اين نرم افزار اطلاع رساني عنوان كرد و گفت: دارالقرآن مجازي شامل تعليم قرآن كريم در قالب روخواني، تجويد، تلاوت و قصص قرآني است.
رييس فرهنگسراي فناوري اطلاعات اظهار اميدواري كرد كه با استفاده مفيد از اين نرم افزار بتوان گام موثري در ارتقاي فعاليت هاي آموزشي، فرهنگي و هنري برداشت.
علمي (1) ** 1201 **1834

ايرنا


Rss Services Print  -(0 Body)  Visitor Count: 2017
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image