جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
فارس گزارش مي‌دهدايذه؛ قرباني قطعي‌هاي مكرر شبكه موبايل و اينترنت‌قطعي فيبر نوري در رامهرمز باعث اختلال در شبكه موبايل و قطعي اينترنت شهرستان ايذه شده است.

فارس گزارش مي‌دهدايذه؛ قرباني قطعي‌هاي مكرر شبكه موبايل و اينترنت‌قطعي فيبر نوري در رامهرمز باعث اختلال در شبكه موبايل و قطعي اينترنت شهرستان ايذه شده است.
Date:1394/10/18

به گزارش خبرگزاري فارس از ايذه، شايد بارها از طريق اين رسانه از مشكلات فراوان در شبكه موبايل و اينترنت شهرستان ايذه گزارش‌ها و اطلاع‌رساني‌هايي صورت گرفته ولي متأسفانه اين مشكلات همواره به‌حال خود پايدار بوده و روز به‌روز به‌دليل افزايش تعداد افراد استفاده كنندگان از اين خدمات مشكلات رو به افزايش است.

با اولين مشكل براي خطوط ارتباطي تلفن در اكثر نقاط استان خوزستان، شهرستان ايذه نيز با مشكلات و قطعي‌هاي گاهي تا يك‌روزه نيز مواجه شده است.

اين در حالي است كه رئيس اداره مخابرات شهرستان ايذه در ماه گذشته و اخبار منتشره قبلي از طريق اين خبرگزاري درخواست افزودن شبكه ايذه به شبكه تلفن شهرستان مسجدسليمان براي ارتباط در مواقع ضروري و قطعي را داشته بود ولي ظاهراً اين پيگيري‌ها تاكنون پاسخي نگرفته و قطعي چندين ساعته اينترنت و تلفن همراه اين شهرستان نشان از آن دارد.

*مشكل در فيبر نوري مسجدسليمان به هفتكل

رئيس مركز مخابرات ايذه در راستاي قطعي امروز اينترنت و اختلال در شبكه موبايل اين شهرستان در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اين شهرستان اظهار كرد: اين قطعي به‌دليل اختلال و بريده شده كابل فيبر نوري در كيلومتر 10 جاده رامهرمز به هفتكل بوده است.

مظفر عاليپور افزود: اين مشكل صبح امروز به‌وجود آمد و با تلاش‌هاي عوامل مخابرات در اين نقطه، مشكل در بعد از ظهر به‌صورت كامل رفع شد.

وي با بيان اينكه ايذه براي مواقع قطعي مانند امروز نيازمند يك شبكه كمكي است، خاطرنشان كرد: اتصال شبكه ايذه به مسجدسليمان تنها راهي است كه در مواقع قطعي خط اصلي مي‌توان براي عدم برقراي ارتباط داشت.

عاليپور با بيان اينكه اين موضوع در استان پيگيري شده و مسئولان شهرستان نيز براي رفع آن در استان پيگيري و همكاري خواهند كرد، تصريح كرد: با توجه به ايجاد تغييرات در مديريت استان، در جلسه استاني نيز اين مشكلات شهرستان مطرح شد و اميدواريم با همكاري‌هاي مسئولان استاني مشكلات اينترنت و موبايل در شهرستان ايذه به‌طور كامل مرتفع شود.

به گزارش خبرگزاري فارس، تنها مسير خطوط شهرهاي شرقي استان خوزستان از محور رامهرمز ـ هفتكل ـ باغملك و در نهايت به شهرستان ايذه است كه در شرايط مختلف اقليمي و ضربات به فيبر نوري خطوط تلفن همراه و اينترنت اين شهرستان‌ها به‌طور كامل از دسترس خارج شده و مشكلات زيادي براي كاربران و مشتركان به‌وجود مي‌آورد.

حال انتظار مي‌رود مسئولان مخابرات استان خوزستان با در نظر داشتن اين موضوع و قطعي‌هاي متداول شبكه در شهرستان ايذه، نگاه ويژه‌اي براي رفع آن داشته باشند تا در صورت ايجاد مشكل در خطوط شهرستان‌هاي ديگر از جمله شهرهاي همجوار، ايذه در هر صورت قرباني اين مشكلات نباشد.

انتهاي پيام/72026/گ/ش30

http://fna.ir/U8AWYC

فارس


Rss Services Print  -(0 Body)  Visitor Count: 1783
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image