جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
راه‌اندازي سيستم موبايل و آن‌لاين ثبت مرسولات پستي

راه‌اندازي سيستم موبايل و آن‌لاين ثبت مرسولات پستي
Date:1394/10/18

مديرعامل شركت پست جمهوري اسلامي ايران گفت: با پيگيري‌هاي انجام شده در دهه فجر امسال، سيستم موبايل و آن‌لاين ثبت در همه كشور راه‌اندازي خواهد شد و توزيع‌كنندگان مرسولات پستي در سراسر كشور به‌صورت آن‌لاين ثبت و رصد مي‌شوند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، منطقه يزد، "حسين مهري" در جمع كاركنان پست اين استان افزود: اگر توزيع مرسولات به‌هنگام و درست باشد، قطعاً بيش از 90 درصد مشكلات پست حل شده است.

وي ادامه داد: خواسته‌ها و نيازهاي مردم در حال تغيير بوده و ما بايد خودمان را همراه با توقعات و نيازهاي مردم به‌روزساني كنيم. امروزه در دنيا سرعت حرف اول را در توزيع مرسولات مي زند.

مهري خاطرنشان كرد: بايد براي به‌روزرساني و تامين تجهيزات نيز تمهيدات لازم انديشيده شود كه بسياري از اين تجهيزات فراهم شده و بقيه موارد هم در حال به‌روزرساني است.

رئيس هيئت مديره و مديرعامل پست جمهوري اسلامي ايران گفت: امروزه جهت‌گيري پست در دنيا به سمت پست لجستيك است و متاسفانه در كشور ما زيرساخت‌هاي اين مساله وجود ندارد و هنوز رويكرد ما در پست ايران، خدمات‌رساني دولتي به مردم است كه بايد اين روش اصلاح شود، لذا با سرعت بايد زيرساخت‌هاي لازم فراهم شود كه اقدامات لازم در حال انجام است.

انتهاي پيام

ايسنا


Rss Services Print  -(0 Body)  Visitor Count: 1926
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image