جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
همه آنتن هاي موبايل بي خطرند!

همه آنتن هاي موبايل بي خطرند!
معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي گفت: طبق آخرين گزارش‌ها، تشعشعات آنتن‌هاي BTS در كشور پايين‌تر از حد استاندارد است.
Date:1394/10/18

ايران اكونوميست -
غلامرضا داداش زاده درباره گزارش عملكرد بررسي تشعشعات در هشت ماه ابتدايي سال 94 گفت: با توجه به نتايج اندازه‌گيري‌هاي انجام شده و اعلام نظر دفتر امور حفاظت در برابر اشعه سازمان انرژي اتمي ايران در سال جاري، موردي مبني بر غير استاندارد بودن حدود پرتوگيري آنتن‌ها گزارش نشده و نتايج تمامي اندازه‌گيري‌ها پايين‌تر از حد مجاز بوده‌اند.

معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي افزود: در 6 مورد نتايج علي‌رغم پايين‌تر بودن از ميزان استاندارد و قابل قبول در كشور، نسبت به نتايج اندازه‌گيري ديگر سايت‌ها بالاتر بود كه با هماهنگي اپراتورهاي مربوطه موضوع جهت بهينه كردن شرايط دكل مورد بررسي و پيگيري قرار گرفت.

داداش زاده با بيان اينكه آمار شكايات دريافتي اين معاونت در حوزه تشعشعات از ابتداي سال تاكنون 34 مورد بوده است، گفت: با توجه به آمار ثبت شده و بررسي‌هاي صورت گرفته، شكايات در حوزه تشعشعات آنتن‌هاي تلفن همراه، معادل 62 درصد و در حوزه سازه و فاصله دكل‌هاي آنتن تلفن همراه 38 درصد بوده است.

وي خاطر نشان كرد:‌ مطابق آمار ثبت شده، شكايت از آنتن‌هاي شركت خدمات ارتباطي ايرانسل به ميزان 20 مورد معادل 59 درصد، شركت رايتل به ميزان 12 مورد معادل 35 درصد و شركت ارتباطات مبين‌نت 2 مورد معادل 6 درصد بوده است.

داداش زاده به راه‌اندازي سامانه جامع شكايات 195 در مركز روابط عمومي وزارت ارتباطات اشاره كرد و ادامه داد: با راه‌اندازي اين سامانه، دسترسي آسان مردم به منظور طرح شكايات، اطلاع‌‌رساني مناسب از طريق رسانه‌هاي جمعي، پاسخگويي به موقع و صادقانه به متقاضيان و به دنبال آن افزايش اعتماد عمومي به نتايج ارائه شده و نيز شكايت رسيده از شاكيان نيز كاهش يافته است.

او تصريح كرد: به منظور نظارت هر چه بهتر بر تشعشعات آنتن‌ها و فرهنگ‌سازي در اين خصوص، علاوه بر موارد از قبيل شناسنامه‌دار كردن دكل‌ها كه تاكنون كاربردي شده‌اند قراردادي در تاريخ 94/1/30 جهت طراحي، خريد، نصب و راه‌اندازي شبكه اندازه‌گيري شدت امواج مغناطيسي در بازه فركانسي 18GHZ- 1MHZ در مناطق 22 گانه شهر تهران به عنوان پايلوت منعقد شده است.

معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات خاطر نشان كرد: در اين خصوص طراحي شبكه، مكان‌يابي سايت‌ها، تحويل و آزمايش بخش اول تجهيزات انجام شده است.

ايران اكونوميست


Rss Services Print  -(0 Body)  Visitor Count: 1801
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image