جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
قبض ميليوني موبايل با قابليت جديد آيفون

قبض ميليوني موبايل با قابليت جديد آيفون
Date:1394/10/18

منبع :‌ آي‌تي‌ايران نسخه چاپي

قابليت Wifi Assist كه استانداردي جديد در قالب نسخه 9.1 سيستم‌عامل iOS است، عامل بالارفتن هزينه‌هاي تلفن همراه است

استفاده از قابليت اينترنت همراه ارائه شده بر روي خطوط عرضه شده توسط اپراتورهاي همراه، آن‌هم بدون اينكه از طرح‌هاي تخفيفي آن‌ها استفاده كنيد مي‌تواند منجر به بالارفتن هزينه قبض تلفن همراه شما شود.
Ashton Feingold نوجوان آمريكايي، از جمله افرادي است كه در ماه جاري شاهد درج مبلغي باوردنكردني روي قبض تلفن همراه خود بود. او كه يكي از مشتركين اپراتور AT&T است تصور مي‌كرد قبض ماهيانه او مثل هميشه چيزي در حدود 250 دلار خواهد بود اما در پايان ماه با قبضي 2000 دلاري روبرو شد!
پس از بررسي موضوع مشخص شد فعال بودن قابليت Wifi Assist كه استانداردي جديد در قالب نسخه 9.1 سيستم‌عامل iOS (و نسخه‌هاي پس از آن) است، عامل بالارفتن هزينه‌هاي او بوده است. اين قابليت به نحوي طراحي شده تا گوشي همراه كاربر در مواردي كه سيگنال واي‌فاي ضعيف است به‌طور خودكار از داده‌هاي همراه خط استفاده كند.
اشتون با اين تصور كه در اتاق خواب همچنان به شبكه واي‌فاي موجود در منزل متصل است، وبگردي مي‌كرده كه همين امر باعث مصرف 144 هزار مگابايت داده از طريق خط همراه او شده است.
اگرچه قابليت Wifi Assist كمك حال بسياري از كاربران در زمينه دراختيار داشتن اينترنتي پايدار است اما برخي كاربران حتي از وجود چنين قابليتي باخبر نيستند. نكته منفي قضيه، فعال‌بودن اين قابليت به‌طور پيش‌فرض در گوشي‌هاي همراه توليدي اپل است. به‌منظور غيرفعال كردن اين قابليت كافي است به قسمت تنظيمات رفته، گزينه Cellular را لمس كرده و پيمايش به سمت پايين را ادامه داده تا به گزينه‌اي براي غيرفعال‌كردن آن برسيد.

آي‌تي ايران


Rss Services Print  -(2 Body)  Visitor Count: 1696
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image