جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
بهترين دوربين‌هاي موبايل از نگاه مردم را بشناسيد

بهترين دوربين‌هاي موبايل از نگاه مردم را بشناسيد
دوربين‌هاي ديجيتال همه‌جا هستند؛ از تبلت‌ها گرفته تا تلفن‌هاي همراه هوشمند و حتي برخي ماشين‌ها به انواع اين دوربين‌ها ديجيتالي مجهزند و حتي وقتي افراد به دوربين‌هاي ديجيتالي يا آنالوگ قديمي دسترسي نداشته باشند، هميشه چندين دوربين براي عكس‌برداري از سوژه مورد نظر را در اختيار خواهند داشت.
Date:1394/4/13

ايران اكونوميست -اگرچه كيفيت دوربين‌هاي كوچك تلفن‌هاي همراه شايد به اندازه بسياري از دوربين‌هاي ديجيتالي نباشد، اما برخي معتقدند بهترين دوربين‌ها آنهايي هستند كه هميشه و در هر لحظه همراه افراد باشند.

البته امروزه دوربين‌هاي تلفن‌هاي همراه در دست‌يابي به اين ويژگي از بقيه دوربين‌ها موفق‌تر بوده‌اند و اين امر به ان معني است كه اهميت كيفيت در دوربين موبايل‌ها هر روزه بيش از گذشته پررنگ مي‌شود.

برخي موبايل هوشمند آينده‌شان را تنها با توجه به اين ويژگي خاص يعني كيفيت دوربين انتخاب مي‌كنند، در حاليكه مي‌توان گفت تقريبا براي همه افراد، كيفيت دوربين تصويربرداري جزو مهمترين ويژگي‌ها در انتخاب يك موبايل است.

وب‌سايت سي‌نت نظرسنجي را در مورد بهترين دوربين‌هاي موبايلي انجام داده و با توجه به بررسي‌هاي انجام شده بر روي برترين موبايل‌ها، چند موبايل را به عنوان بهترين‌ها در زمينه دوربين مشخص كرده است.

ايران اكونوميست


Rss Services Print  -(1 Body)  Visitor Count: 6289
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image