جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
شكايت از گوگل به علت انحصارطلبي با اندرويد به جايي نرسيد

شكايت از گوگل به علت انحصارطلبي با اندرويد به جايي نرسيد
Date:1394/4/13

شاكيان پرونده انحصارطلبي تجاري گوگل روز جمعه مجبور شدند شكايت خود از اين شركت را كنار بگذارند.

در اين شكايت كه توسط دو تن از كاربران گوشي‌هاي اندرويدي تقديم دادگاه شده بود، گوگل به مجبور كردن كاربران به استفاده از سيستم عامل اندرويد متهم شده است. از نظر شكات پرونده، هدف گوگل از اين كار تبديل برنامه‌هاي خود به برنامه‌هاي پيش فرض مورد استفاده كاربران بوده است.

شكايت ياد شده در ماه مي سال 2014 تقديم دادگاه شده و رسيدگي به آن در تاريخ 20 فوريه توسط قاضي دادگاهي در سن خوزه كاليفرنيا متوقف شده است.

شكات در بخش ديگري از شكايت خود اظهارداشته بودند كه گوگل با همكاري برخي شركت هاي سازنده گوشي مانند سامسونگ برنامه هاي خود مانند جستجوگر، يوتيوب، پلاس، جيميل و ... را به زور به برنامه هاي پيش فرض مبدل كرده و برنامه هاي مشابه شركت هاي رقيب مانند ياهو و مايكروسافت را به حاشيه رانده است.

شاكيان حتي اين مساله را عامل گراني كاذب گوشي هاي همراه دانسته و اظهار داشته اند كه اقدامات گوگل باعث بالا ماندن قيمت بسياري از مدل هاي تلفن هاي همراه است. با اين حال قاضي رسيدگي كننده به پرونده به علت عدم وجود دلايل و شواهد قانع كننده در پرونده رسيدگي به ان را متوقف كرد و از اين دو نفر خواست براي اثبات ادعاهايشان دلايل بيشتري ارائه دهند. وي افزوده كه كاربرن گوشي هاي آندرويدي مجبور به استفاده از گوگل و محصولاتش نيستند و مي‌توانند از برنامه‌هاي ديگري استفاده كنند.

ايستنا


Rss Services Print  -(0 Body)  Visitor Count: 5895
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image