جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
شكايت از گوگل به علت انحصارطلبي با اندرويد به جايي نرسيد

شكايت از گوگل به علت انحصارطلبي با اندرويد به جايي نرسيد
Date:1394/4/13

خبرگزاري فارس: شكايت از گوگل به علت انحصارطلبي با اندرويد به جايي نرسيد.
در اين شكايت كه توسط دو تن از كاربران گوشي‏هاي اندرويدي تقديم دادگاه شده بود، گوگل به مجبور كردن كاربران به استفاده از سيستم عامل اندرويد متهم شده است. از نظر شكات پرونده، هدف گوگل از اين كار تبديل برنامه‏هاي خود به برنامه‏هاي پيش‌فرض مورد استفاده كاربران بوده است.
شكايت ياد شده در ماه مي‌سال 2014 تقديم دادگاه شده و رسيدگي به آن در تاريخ 20 فوريه توسط قاضي دادگاهي در سن خوزه كاليفرنيا متوقف شده است.
شكات در بخش ديگري از شكايت خود اظهار كرده بودند كه گوگل با همكاري برخي شركت‌هاي سازنده گوشي مانند سامسونگ برنامه‌هاي خود مانند جست‌وجوگر، يوتيوب، پلاس، جي‌ميل و... را به زور به برنامه‌هاي پيش‌فرض مبدل كرده و برنامه‌هاي مشابه شركت‌هاي رقيب مانند ياهو و مايكروسافت را به حاشيه رانده است.
شاكيان حتي اين مساله را عامل گراني كاذب گوشي‌هاي همراه دانسته و اظهار كرده‌اند كه اقدامات گوگل باعث بالا ماندن قيمت بسياري از مدل‌هاي تلفن‌هاي همراه است.
با اين حال قاضي رسيدگي‌كننده به پرونده به علت نبود دلايل و شواهد قانع‌كننده در پرونده رسيدگي به آن را متوقف كرد و از اين دو نفر خواست براي اثبات ادعاهايشان دلايل بيشتري ارائه دهند.
وي افزود كه كاربران گوشي‌هاي اندرويدي مجبور به استفاده از گوگل و محصولاتش نيستند و مي‏توانند از برنامه‏هاي ديگري استفاده كنند.

چاپ خبر بالا -

دنياي اقتصاد


Rss Services Print  -(2 Body)  Visitor Count: 1426
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image