جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
شراكت گوگل و ايسوس براي ساخت كامپيوترهاي كوچك

شراكت گوگل و ايسوس براي ساخت كامپيوترهاي كوچك
ايتنا- شركت‌هاي مشهور گوگل و ايسوس در يك اقدام مشترك به ساخت نوع خاصي از كامپيوتر دست زده‌اند كه درحقيقت يك دانگل كوچك است و تلويزيون‌ها را به كامپيوتر خانگي تبديل مي‌سازد.
Date:1394/3/20

شركت‌هاي مشهور گوگل و ايسوس در يك اقدام مشترك به ساخت نوع خاصي از كامپيوتر دست زده‌اند كه درحقيقت يك دانگل كوچك است و تلويزيون‌ها را به كامپيوتر خانگي تبديل مي‌سازد.

به گزارش ايتنا از شماران سيستم از thestar، اين دو شركت محصول خود را در ابعادي اندكي بزرگ‌تر از يك حافظه flash USB ساخته‌اند و از طريق متصل ساختن اين ابزار به تلويزيو‌ن‌هايي كه مجهز به درگاه ‌يواس‌بي هستند مي‌توان اين تلويزيون‌ها را به يك كامپيوتر با امكانات بسيار عالي تبديل كرد.

اين دستگاه به سيستم عامل گوگل كروم مجهز است و با نام Chromebit شناخته مي‌شود.
گوگل در بيانيه خود درباره اين محصول خوش قيمت گفته است: «اين محصول از يك بسته شكلات كوچك‌تر است؛ Chromebit با قيمتي پايين‌تر از 100 دلار در دسترس مشتريان قرار خواهد گرفت. تنها با اتصال Chromebit به يك نمايشگر مي‌توانيد آن را به يك كامپيوتر به‌روز و جديد و تبديل كنيد كه اين امر به‌عنوان يك به‌روزرساني بسيار هوشمندانه براي شركت‌ها و مدارسي كه نمايشگرهاي قديمي در اختيار داشته و به دنبال كاهش هزينه‌ها هستند مطرح است.»

همچنين گوگل در برنامه‌هاي ديگر خود نيز با همكاري شركت چيني هاير به ساخت يك مدل لپ‌تاپ بسيار ارزان‌ قيمت از سري كروم بوك دست خواهد زد كه با قيمت تنها 150 دلار به بازار مصرف عرضه مي‌گردد.

ايتنا


Rss Services Print  -(1 Body)  Visitor Count: 2374
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image