جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
تهران گردي را با موبايل خود تجربه كنيد/ تصاوير 360 درجه اي كه "تهران نما" به شما مي دهد

تهران گردي را با موبايل خود تجربه كنيد/ تصاوير 360 درجه اي كه "تهران نما" به شما مي دهد
فناوري اطلاعات > ارتباطات - مهر نوشت:
Date:1394/1/30

نسخه اول نرم افزار آنلاين و موبايلي «تهران نما» با هدف تهران گردي در ايام نوروز 94 رونمايي شد.

سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري تهران نسخه اول نرم‌افزار آنلاين تهران نما را با امكاناتي چون تصاوير 360 درجه و تورهاي تهران گردي براي كاربران موبايل رونمايي كرد.

مهدي محبوبي مدير اين پروژه در مراسم رونمايي از اين اپليكيشن موبايلي گفت: نرم‌افزار «تهران نما» كه پايه آن نقشه رسمي شهرداري تهران است امكاناتي همچون اطلاعات نقشه‌اي، جست‌وجوي اماكن، تصاوير ماهواره‌اي شهر تهران، بزرگ‌نمايي در چند مرحله، تصاوير 360 درجه و راهنماي مسيرهاي گردشگري تهران را با توجه به پيش رو بودن تعطيلات نوروزي در بر دارد.

او ادامه داد: سامانه نقشه تهران كه مبناي ارائه اين نرم‌افزار است يكي از پربازديدترين و پراستفاده‌ترين خدمات الكترونيكي است كه شهرداري تهران به آدرس www.map.tehran.ir ارائه كرده است؛ براين اساس كاربراني كه به دنبال مسيريابي صحيح، جست‌وجوي آدرس‌ها و اماكن مختلف تهران و دستيابي به يك نقشه ساده هستند مي‌توانند به راحتي از آن استفاده كنند.

مدير پروژه تهران‌نما گفت: بر روي نقشه موجود در اين نرم افزار از قابليت street view استفاده شده كه با بهره گيري از آدمك گوشه نقشه در هر معبر يا مكاني نماي پانوراماي آن مكان يا معبر به صورت 360 درجه ديده مي‌شود.

به گفته محبوبي عكس‌هاي پانوراما نمونه‌اي از عكسهايي هستند كه قابليت نمايش 360 درجه از يك مكان در محيط مجازي را فراهم مي‌كنند و براي ارائه اين نوع عكس‌ها در حدود 10 هزار كيلومتر از معابر تهران عكسبرداري شده است، اين عكس‌ها در نوروز 94 به روز رساني مي‌شود. اين سرويس كاربر را قادر مي‌سازد كه بجاي مسافرت درون شهري در دنياي مجازي در شهر گردش كند.

او گفت: اين نرم‌افزار علاوه بر امكان معمول نرم‌افزارهاي نقشه‌اي مشابه امكاناتي نظير ثبت نقطه دلخواه را دارد به اين معنا كه كاربر مي‌تواند موقعيت يا نماي نقشه مورد نظر را از طريق اپليكيشن‌هاي مختلف موبايلي براي كاربر ديگر ارسال كند.

به گفته محبوبي، در اين نرم‌افزار مسيرهاي ويژه تهران‌گردي معرفي شده و كاربران مي‌توانند پيش از بازديد از اين مسيرها با مراجعه به نرم‌افزار، از مسيرها مطلع شوند.

نسخه اندرويد اين نرم افزار در سايت شهرداري تهران قرار داده شده و از طريق كافه بازار نيز قابل دانلود است؛ بزودي نيز نسخه هاي IOS و ويندوزفون اين اپليكيشن نيز عرضه مي شود.

45231

خبر آنلاين


Rss Services Print  -(6 Body)  Visitor Count: 3201
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image