جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
تازه‌هاي دنياي فناوريخريد آمازون براي طراحي استراتژي اينترنت اشيا

تازه‌هاي دنياي فناوريخريد آمازون براي طراحي استراتژي اينترنت اشيا
شركت آمازون با خريد شركت نوپاي 2lemetry‌ نشان داد به دنبال حضور در دنياي اينترنت اشيا است. 2lemetry در زمينه ارائه خدمات كلود و تجارت الكترونيك فعال است.
Date:1393/12/25

به گزارش خبرنگار فناوري اطلاعات خبرگزاري فارس به نقل از تك كرانچ، اين شركت كه مقر آن در دنور واقع است پلاتفورمي براي شركت‌هاي تجاري طراحي كرده كه با استفاده از آن مي‌توان تمامي رايانه ها و وسايل الكترونيك را با استفاده از IP ردگيري و مديريت كرد.

جزييات مالي اين توافق كه اين هفته نهايي شده، هنوز اعلام نشده است. 2lemetry كه در سال 2011 تاسيس شده تاكنون 9 ميليون دلار براي فعاليت هاي خود جمع آوري كرده و از جمله مشتريان مشهور آن مي توان به Honeywell، گروه انرژي Demeter و First Mile (ارائه دهنده خدمات بازيافت) اشاره كرد.

آمازون از اظهار نظر در اين زمينه خودداري كرده، اما مي گويد خدمات ياد شده را به سرويس‌هاي كلود خود مي افزايد تا آن را با فناوري هاي مرتبط با اينترنت اشيا هر چه بيشتر سازگار نمايد. از جمله پلاتفورم هاي خاص 2lemetry مي توان به Kinesis اشاره كرد كه براي پردازش و تجزيه و تحليل حجم بالاي داده هاي دريافتي از منابع مختلف به طور آني مورد استفاده قرار مي گيرد.

انتهاي پيام/آ

فارس


Rss Services Print  -(4 Body)  Visitor Count: 1642
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image