جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
80 درصد مسيرهاي اصلي كردستان زيرپوشش شبكه موبايل هستندچاوشي‌نژاد: سرقت تجهيزات مخابراتي به يك معضل اصلي در كردستان تبديل شده است

80 درصد مسيرهاي اصلي كردستان زيرپوشش شبكه موبايل هستندچاوشي‌نژاد: سرقت تجهيزات مخابراتي به يك معضل اصلي در كردستان تبديل شده است
معاون فني مخابرات استان كردستان از سرقت تجهيزات مخابراتي در اين استان به عنوان يكي از عوامل كند شدن پوشش شبكه موبايل در طول‌ راه‌هاي شرياني استان نام برد.
Date:1393/12/25

به گزارش خبرگزاري فارس از سنندج، حميد چاوشي‌نژاد شامگاه امروز در كميسيون ايمني راه‌هاي استان كردستان در سنندج، اظهار كرد: شركت مخابرات براي تمامي نقاط كشور برنامه‌ريزي منسجمي را انجام داده است و با توجه به اولويت‌ها و ضرورت‌هاي شناسايي‌شده اقدام به نصب تجهيزات مخابراتي در طول راه‌ها مي‌نمايد.

وي افزود: طي سه سال اخير مطالعات دقيقي در خصوص نقاطي كه با عدم پوشش موبايل مواجه هستند انجام شده است و در مجموع در استان كردستان 146 نقطه براي پوشش شبكه تلفن همراه شناسايي شده‌اند.

معاون فني مخابرات استان كردستان تصريح كرد: در سال 93 خوشبختانه 52 نقطه را عملياتي كرديم و از پوشش شبكه تلفن همراه برخوردار شدند.

چاوشي‌نژاد تصريح كرد: بايد اين مهم را مدنظر داشت كه براي هر سايت تلفن همراه بيش از 600 ميليون تومان هزينه مي‌شود.

وي افزود: در مجموع در سال جاري بيش از 25 ميليارد تومان براي ايجاد 52 سايت تلفن همراه در نقاط شناسايي شده هزينه شده است.

معاون فني مخابرات استان كردستان اظهار داشت: به جرأت مي‌توان گفت كه هم‌اكنون بيش از 80 درصد مسيرهاي اصلي استان زيرپوشش شبكه موبايل هستند و با تمام توان براي افزايش اين پوشش تلاش مي‌كنيم.

چاوشي‌نژاد تصريح كرد: در كنار مشكلات تحريم‌ها و سخت بودن امور مرتبط با خريد و واردكردن تجهيزات مخابراتي متأسفانه با دو مشكل عمده ديگر در مسير گسترش پوشش شبكه همراه و امور مخابراتي در استان مواجه هستيم.

وي افزود: سرقت تجهيزات مخابراتي و تملك زمين سايت‌هاي مخابراتي از جمله معضلات شركت مخابرات براي توسعه زيرساخت‌هاي مخابراتي و پوشش شبكه موبايل است.

معاون فني مخابرات استان كردستان اعلام كرد: متأسفانه در سال جاري بيش از 15 سايت تلفن همراه در استان مورد سرقت قرار گرفته‌اند و اين مهم زمينه‌ساز مشكلات بسياري در استان شده و عدم پوشش‌هايي را به وجود آورده است.

چاوشي‌نژاد در پايان سخنان خود ابراز اميدواري كرد كه با فرهنگ‌سازي و مشاركت گسترده دستگاه‌هاي متولي امر، جلوي سرقت از سايت‌هاي مخابراتي استان گرفته شود.

انتهاي پيام/79006/ج30

فارس


Rss Services Print  -(0 Body)  Visitor Count: 1137
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image