جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
افتتاح فروشگاه اندروييدي‌ گوگل در لندن

افتتاح فروشگاه اندروييدي‌ گوگل در لندن
Date:1393/12/25

در حالي كه اپل به تازگي تعداد فروشگاه‌هاي خود در جهان را به 453 فروشگاه رسانده است، تازه گوگل به فكر داير كردن نخستين فروشگاه خود افتاده و فروشگاهي در لندن داير كرده است.

مدت زماني زياد است كه اپل و مايكروسافت از فروشگاه‌هاي مخصوص به خود براي بازديد و خريد مشتريان برخوردار هستند و در نهايت گوگل نيز به اين كسب‌وكار پيوسته است. شركتي كه اكنون سيستم عامل آندرويد آن محبوب‌ترين سيستم عامل موبايل دنيا است در نهايت يك فروشگاه واقعي را در كنار فروشگاه مجازي خود براي آندرويد راه‌اندازي كرده است.

فروشگاه گوگل اما چيزي بيش از يك فروشگاه است. اولين فروشگاه شركت گوگل اكنون در لندن و در واقع در Currys PC World گشايش يافته و بيش از هر چيز به يك پارك فناوري شباهت دارد. اين مكان جايي است كه مشتريان مي‌توانند در آن هر آنچه گوگل ارايه مي‌كند را از نزديك مشاهده و تجربه كنند.

گوگل استور يا Google Store، براي فروش گجت‌هاي اين شركت افتتاح شده است. از اين پس كاربران مي‌توانند براي خريد گجت‌هاي پوشيدني آندرويدي گوگل، به فروشگاه مجازي گوگل استور مراجعه كنند و ديگر خبري از گوگل پلي براي خريد اين نوع محصولات نيست.

در اين فروشگاه انواع محصولات گوگل از ترموستات نست (nest) گرفته تا گجت‌هاي پوشيدني اندرويد، انواع كيبوردهاي نكسوس، لوازم جانبي گوگل گلس، كاورهاي مختلف، انواع شارژر و كروم كست عرضه مي‌شود.

گوگل به مناسبت افتتاح اين فروشگاه، ارسال رايگان محصولات خريداري شده توسط كاربران را، براي مدت محدودي در نظر گرفته‌است.از اين پس گوگل استور براي خريد گجت‌هاي الكترونيكي گوگل جايگزين گوگل پلي مي‌شود اما گوگل‌پلي همچنان به عنوان فروشگاه اپليكيشن‌ها، بازي‌ها و خدمات نرم افزاري، به فعاليت خود ادامه خواهد داد.

هر كاربري كه اخيرا گجتي را از گوگل پلي خريداري كرده است، ارسال آن به دليل همين نقل و انتقالات فروشگاهي، به تاخير افتاده است اما گوگل قول آن را داده تا به زودي تمامي سفارش‌ها به گوگل استور منتقل شده و ارسال خواهد شد.

جالب است بدانيد اين فروشگاه فعاليت خود را همزمان با عرضه لپتاپ كروم‌بوك پيكسل يكهزار دلاري آغاز كرده و در ابتداي محصولات اين فروشگاه، همين لپ‌تاپ به چشم مي‌خورد. در اين نمايشگاه يك صفحه نمايش عظيم قرار دارد كه به بازديدكنندگان اجازه مي‌دهد با استفاده از Google earth كره زمين را زير پا بگذارند و همچنين ديوار مجازي گرافيتي به بازديدكنندگان اجازه مي‌دهد تا با استفاده از Google Doodle ها يا همان لوگوهاي مناسبتي و معروف گوگل گرافيتي مورد علاقه خود را خلق كنند.

جيمز الياس، مدير بازاريابي گوگل در انگلستان، در خصوص اين فروشگاه گفت: ما متوجه اين نكته هستيم كه دنياي خرده فروشي همچنان به مسير خود ادامه مي‌دهد و شركت‌هايي مانند اپل بخش مهمي از اين دنيا را در اختيار دارند. همچنين مي‌دانيم كه مشتريان به دنبال تجربه‌هاي خوب از خريد خود هستند و پاسخ ما به همه اينها ايجاد مكاني است كه در آن مشتري بتواند به سادگي و براي كسب تجربه با همه دستگاه‌ها و محصولات عرضه شده ارتباط برقرار كند.

ايستنا


Rss Services Print  -(1 Body)  Visitor Count: 1372
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image