جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
اولين گوشي نوكيا با وزن 10 كيلوگرم +عكس

اولين گوشي نوكيا با وزن 10 كيلوگرم +عكس
شايد بسياري از افرادي كه اين مطلب را مي خوانند حداقل يك گوشي نوكيا در طول زندگي خريداري كرده اند و همه مي دانيم كه نوكيا روزگاري به عنوان برند اول در توليد تلفن همراه شناخته مي شد.
Date:1393/12/23

آفتاب: نوكيا يكي از شركت هاي بزرگ موبايلي در دنيا بود كه در سال 2014 پايان كار خود را اعلام كرد. بازار نوكيا در ايران دوران طلايي داشت و هيچكس گوشي غير از محصولات اين شركت را قبول نداشت و همه طرفدار نوكيا بودند.

نوكيا با رفتن به سمت ويندوزفون از رقابت سنگين با شركت هايي مانند سامسونگ و اپل عقب ماند و پس از مدت ها شكست در بازار تلفن همراه بالاخره سهامش را به مايكروسافت واگذار كرد و حالا گوشي هاي اين شركت تحت برند مايكروسافت وارد بازار مي شوند.

اما شايد جالب باشد كه بدانيد اين شركت بزرگ موبايل كارش از كجا آغاز كرد. در سال 1982 نوكيا اولين گوشي خود را با نام "موبيرا سناتور” وارد بازار كرد. اين گوشي با سيستم نسل اول آنالوگ كار مي كرد.

به گزارش صبحانه فناورانه لوتوس، ابتداي ترين گوشي نوكيا احتمالا لقب هيولا را يدك مي كشيده است زيرا وزن اين گوشي موبايل 9٫8 كيلوگرم بود. اين يعني نوكيا تلفن همراهي ساخته بود كه از توپ بولينگ هم سنگين تر است. با اين حال اين وسيله مي توانست ارتباط برقرار كند و قابل حمل بود پس يك تلفن همراه نام گرفت.

آفتاب


Rss Services Print  -(2 Body)  Visitor Count: 1126
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image