جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
تازه‌هاي وب و اينترنتخدمات بي‌سيم گوگل اينترنت را متحول مي‌كند

تازه‌هاي وب و اينترنتخدمات بي‌سيم گوگل اينترنت را متحول مي‌كند
گوگل با ارائه خدمات مخابراتي و بي‌سيم جديد و رقابت با اپراتورهاي تلفن همراه به دنبال متحول كردن اينترنت است.
Date:1393/12/16

به گزارش خبرنگار فناوري اطلاعات خبرگزاري فارس به نقل از وايرد، خدمات بي سيم گوگل در مقياس كوچكتري در مقايسه با غول‌هاي مخابراتي مانند Verizons و AT&T ارائه مي شود، اما به كاربران امكان مي دهد تا به راحتي تماس برقرار كنند، پيام ارسال كنند و از طريق اينترنت خريد كنند.

اما اين تنها خدمات ارائه شده از سوي گوگل به عنوان يك اپراتور مخابراتي نيست. اين شركت قصد دارد طرح هاي ارتباطي متنوعي را طراحي كرده و به طور مستقيم به خريداران گوشي هاي هوشمند مختلف ارائه كند. با اين كار گوگل با شركت هاي مخابراتي ديگر رقابت نمي كند، بلكه براي تك تك كاربران بر حسب نيازهاي ارتباطيشان يك بسته خاص طراحي و ارائه مي كند.

ايجاد سازگاري و همگرايي ميان شبكه هاي تلفن همراه و شبكه هاي واي – فاي بخش دوم برنامه گوگل است كه تغيير اپراتور و بهره مندي از سرويس هاي تركيبي آنها را هم ممكن مي كند.

گوگل همچنين درصدد است اين خدمات را با سرويس گوگل فيبر خود كه اينترنت فوق سريع را براي شهروندان برخي ايالات آمريكا به ارمغان مي آورد پيوند بزند. هر چند هنوز جزييات دقيقي در اين زمينه ارائه نشده است. اين شركت مدعي است نتيجه اين اقدامات ارزان‌تر شدن و همه گير شدن خدمات ارتباطي همراه و داده است.

انتهاي پيام/آ

فارس


Rss Services Print  -(0 Body)  Visitor Count: 1476
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image