جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
ال‌جي و گلديران بزرگترين فروشگاه محصولات لوازم خانگي و موبايل در شرق تهران را افتتاح نمودند

ال‌جي و گلديران بزرگترين فروشگاه محصولات لوازم خانگي و موبايل در شرق تهران را افتتاح نمودند
Date:1393/12/16

تهران، 11 اسفند ماه 93- ال‌جي و گلديران فروشگاه تهرانپارس، بزرگترين فروشگاه عرضه محصولات ال‌جي در رده لوازم خانگي، صوتي تصويري، موبايل و سيستم‌هاي تهويه مطبوع در شرق تهران را طي مراسمي افتتاح كردند.

اين فروشگاه با دكور و چيدماني خاص و با انگيزه ايجاد فضايي آرام و لذت بخش براي مشتريان افتتاح شده است تا مصرف‌كنندگان بتوانند در كمال راحتي و آرامش خاطر فرصت آشنايي با محصولات مورد نظرشان را داشته باشند.

در طي مراسم، روبان افتتاح فروشگاه تهرانپارس به دست آقايان كريس جانگ مديرعامل ال‌جي در ايران، حسين تنهايي، نائب رئيس گلديران، اعضاي هيئت مديره گلديران و تني چند از خبرنگاران، مسئولين و علاقه‌مندان برند ال‌جي برگزار شد.

«تهرانپارس» فروشگاهي است كه در نوع خود بي‌نظير است. دكور اين فروشگاه به گونه‌اي طراحي شده تا مشتري بيشترين احساس راحتي را داشته باشد. به علاوه، فروشندگان آن دوره آموزشي بسيار طولاني را سپري كرده‌اند. همچنين، براي اينكه مشتريان و علاقه‌مندان محصولات ال‌جي كيفيت اين محصولات را بيازمايند اتاقي جهت تست صدا و تصوير در نظر گرفته شده است. در اين فروشگاه يك كافي‌شاپ جهت پذيرايي از مشتريان پيشبيني شده است.

"پس از چارسو، فروشگاه تهرانپارس اولين مركز فروشي است كه در آن گستره وسيعي از محصولات ال‌جي عرضه مي‌شود". يكي از مسئولين رسانه‌اي شركت ال‌جي مي‌گويد: "در اين فروشگاه محصولات لوازم خانگي و صوتي تصويري در كنار گوشي تلفن همراه و تهويه مطبوع ال جي ارائه مي‌شود. فروشگاه‌هاي جذابي نظير تهرانپارس به مشتريان كمك مي‌كند تا انتخاب بهتري داشته باشند."

همچنين يكي از مسئولين رسانه‌اي شركت گلديران مي‌گويد: "براي مشتريان اين فروشگاه تخفيف‌ها و هداياي ويژه‌اي در نظر گرفته شده است. به علاوه، اين فروشگاه امكانات ويژه‌اي براي خريداران فراهم كرده است. از اين امكانات مي‌توان به انتقال رايگان كالاي خريداري شده به درب منزل مشتري اشاره كرد."

هدف غائي و نهايي ال‌جي و گلديران از گسترش اين فروشگاه‌ها تحول مفاهيم مشتري مداري و استانداردهاي فروش براي محصولات پيشرو در ايران است، با اين باور كه مشتري ايراني لايق دريافت بهترين خدمات است.

از روز دوشنبه 11 اسفند، در خيابان تهرانپارس، خيابان حجربن‌عدي، بين 156 و 154 شرقي علاقه‌مندان محصولات ال‌جي شاهد ظهور فروشگاهي مدرن و متفاوت خواهند بودند كه تعريفي جديد از مراكز خريد در شرق تهران را ارائه خواهد داد.

ايستنا


Rss Services Print  -(0 Body)  Visitor Count: 1146
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image