جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
دنياي موبايل و كامپيوترآيپد اپل براي صاحبان مشاغل در راه است

دنياي موبايل و كامپيوترآيپد اپل براي صاحبان مشاغل در راه است
گفته مي شود شركت اپل در حال طراحي آي پد 12.9 اينچي براي كاربران تجاري و حرفه اي است و همزمان با رونمايي با ساعت اپل در روزهاي آينده در اين مورد نيز اطلاع رساني خواهد كرد.
Date:1393/12/16

به گزارش خبرنگار فناوري اطلاعات خبرگزاري فارس به نقل از تك كرانچ، برخي منابع خبري هم مي گويند اگر چه به زودي در مورد ويژگي‌هاي اين تبلت اطلاع‌رساني خواهد شد، اما بعيد است تا قبل از پاييز سال آينده شاهد فروش گسترده‌اش باشيم.

اين شركت اميدوار است نمايشگر بزرگ اين تبلت و همين طور برنامه‌ها و سرويس هاي متنوع آن براي افراد حرفه‌اي آنان را راضي كند. پشتيباني از كابل يو اس بي بزرگترين مزيت آيپد جديد خواهد بود. اصرار اپل بر عدم پشتيباني از كابل يو اس بي از جمله نقاط ضعف آيپد از نظر برخي صاحبان مشاغل بوده است.

در اين آيپد از فناوري USB 3.0 پشتيباني خواهد شد كه 10 برابر سريع تر از پرت هاي يو اس بي فعلي است. لذا انتقال داده ها از اين طريق هم به سرعت انجام مي شود.

ميزان فروش تبلت‌هاي آيپد اپل در ماه هاي اخير كاهش قابل توجهي داشته وبه نظر مي رسد اين ابتكار عمل تازه با هدف مقابله با اين روند صورت گرفته باشد. ظاهرا اين شركت براي افزودن برخي برنامه‌هاي كاربردي در محيط هاي اداري به آي پد مذاكراتي با آي بي ام به عمل آورده است.

انتهاي پيام/آ

فارس


Rss Services Print  -(0 Body)  Visitor Count: 1039
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image