جستجو در محصولات

گالری پروژه های افتر افکت
گالری پروژه های PSD
جستجو در محصولات


تبلیغ بانک ها در صفحات
ربات ساز تلگرام در صفحات
.. سیستم ارسال پیامک ..
وب سرویس رایگان
نسل چهارم خدمات اينترنت به كيش رسيد نسل چهارم خدمات اينترنت به كيش رسيد

نسل چهارم خدمات اينترنت به كيش رسيد نسل چهارم خدمات اينترنت به كيش رسيد
شبكه نسل چهارم خدمات ارتباطي ايرانسل به صورت رسمي در جزيره كيش راه‌اندازي شد.
Date:1393/12/10

به گزارش خبرنگار علمي «خبرگزاري دانشجو»، شبكه نسل چهارم خدمات ارتباطي ايرانسل امروز طي مراسمي با حضور عليرضا قلمبر دزفولي مديرعامل اين اپراتور، به صورت رسمي در جزيره كيش راه‌اندازي شد تا اين جزيره علاوه بر نسل سوم تلفن همراه، تحت پوشش فناوري LTE نيز قرار بگيرد.

با راه اندازي اين شبكه، مسافران نوروز 94 مي‌توانند با آخرين فناوري ارتباطي همراه جهان در سفر خود به اين جزيره، آنلاين بمانند.

پيش از اين، شبكه نسل سوم ايرانسل در شهرهاي بندرعباس، جزيره كيش، جزيره قشم، بندر كنگ، گچين و درگهان و شبكه نسل چهار در بندرعباس در استان هرمزگان راه‌اندازي شده و به بهره‌برداري رسيده بود و با راه اندازي شبكه 4G در كيش تعداد شهرهاي تحت پوشش LTE در ايران به 16 شهر رسيد.

دزفولي درباره وضعيت خدمات ايرانسل در استان هرمزگان گفت: درحال حاضر ايرانسل گسترده‌ترين پوشش شبكه را در خليج هميشگي فارس و جزاير ايراني دارد و در حال حاضر شهرهاي بندرعباس، جزيره كيش، جزيره قشم، بندر كنگ، گچين و درگهان تحت پوشش 3G ايرانسل و بندرعباس و كيش تحت پوشش 4G ايرانسل قرار دارند.

وي تاكيد كرد: 33 شهر، 339 روستا، 900 كيلومتر از جاده‌ها و راه‌هاي اصلي و فرعي و و 7 جزيره مسكوني از استان هرمزگان تحت پوشش خدمات ايرانسل است.

دزفولي پوشش جمعيتي شبكه ايرانسل در هرمزگان را 99 درصد اعلام و گفت ايرانسل 317 آنتن BTS در اين استان دارد و ميزان بهره‌گيري از طرح جزيره هوشمند ايرانسل در اين استان 36 درصد است.

وي ادامه داد: درحال حاضر مراكز اختصاصي خدمات ايرانسل هرمزگان در بندرعباس، جزاير كيش، قشم و هرمز داير بوده و به زودي در شهرهاي ميناب، حاجي‌آباد و بندر لنگه نيز راه‌اندازي خواهد شد.

شبكه خبر دانشجو


Rss Services Print  -(5 Body)  Visitor Count: 1628
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image